Kategorie Plesová sezona

Článek
Plesové šaty podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které vám sluší nejvíc
Plesové šaty podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, které vám sluší nejvíc Letošní plesová sezona bude během následujících týdnů na svém vrcholu. Ale vy si stále nedokážete vybrat šaty, které si vezmete na sebe a protančíte v nich střevíčky. Co s tím? Své plesové šaty si zvolte dle svého znamení zvěrokruhu, které nejlépe vystihuje vaši podstatu. Nejen, že vám budou velmi slušet, ale budete se v nich cítit naprosto skvěle!
Článek
Plesová sezona 2015: Ve kterých společenských šatech vám to zaručeně sekne?
Plesová sezona 2015: Ve kterých společenských šatech vám to zaručeně sekne? Plesová sezona 2015 je momentálně v plném proudu. Víte, v jakých společenských šatech budete zaručeně hvězdou večera? Vsaďte na sexy modely s krajkou. Nepřehlédnutelná přitom budete nejen v černých šatech. Letošní plesové sezoně totiž vévodí zelená barva!
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Společenské tance - zajímavá fakta, která jste nevěděli
Společenské tance - zajímavá fakta, která jste nevěděli Standardní tance se naučíte v tanečních či je okoukáte na plese, ale víte, jak vznikaly a jak dosáhly své popularity? Prozkoumejte zábavná fakta o tancích a i když nebudete hvězdou parketu, budete zářit minimálně u baru, kde můžete oslňovat svými vědomostmi.
Článek
Louky lán a půl chalupy k tomu, když si mě vezmeš
Louky lán a půl chalupy k tomu, když si mě vezmeš Plesová sezóna je v rozpucích. Bujní mladíci oprašují střevíce a konverzační témata, dívky si vyfoukají vlasy a pohodí vlnou. Plesání započíná. Všude. I co bych mandarinkou na Slovensko dohodila ve vesnici Suchá Loz. Má celých dvacet obyvatel i s místní drůbeží.