Kategorie Jak ušetřit

Článek
Lidé prozradili bizarní způsoby úspory peněz. Z některých se vám protočí panenky
Lidé prozradili bizarní způsoby úspory peněz. Z některých se vám protočí panenky Říká se, že kdo šetří, má za tři. Někteří lidé ovšem dospěli k opravdu bizarním způsobům, jak ulevit své peněžence. Některé neobvyklé přístupy, které šetří peníze, jsou doslova k neuvěření.
Článek
Žena ušetřila 1 550 liber měsíčně díky metodě nulových výdajů. Ostatním prozradila, jak na to
Žena ušetřila 1 550 liber měsíčně díky metodě nulových výdajů. Ostatním prozradila, jak na to Každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy se snažil ušetřit peníze. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, díky kterému výrazně snížíte své výdaje, ovšem stále si udržíte současnou kvalitu života? Influencerka Matilda Relefors doporučuje metodu nulových výdajů, což je podle ní zcela nový přístup k financím.
Článek
Proč používat při praní ocet: Nahradí aviváž, neutralizuje pachy a vyčistí pračku
Proč používat při praní ocet: Nahradí aviváž, neutralizuje pachy a vyčistí pračku Ještě nepoužíváte při praní ocet? Tento praktický pomocník, který vás vyjde na pár korun, skvěle nahradí aviváž, neutralizuje pachy a působí jako účinné bělidlo. A nejen to. Jakým způsobem vám tedy ocet při praní v pračce poslouží?
Článek
Jak ušetřit peníze a energie při praní prádla? Začněte správně používat pračku
Jak ušetřit peníze a energie při praní prádla? Začněte správně používat pračku Zapínáte pračku automaticky, aniž byste o jejím nastavení nějak více uvažovali? V současné době drahých energií děláte velkou chybu. Změna návyků při praní prádla v pračce totiž dokáže ušetřit elektrickou energii a tím pádem i peníze. Jak tedy správně používat pračku, abyste ulevili rodinnému rozpočtu?
Článek
20 tipů, jak ušetřit za elektřinu: Snižte spotřebu elektrické energie ve své domácnosti a ulevte peněžence
20 tipů, jak ušetřit za elektřinu: Snižte spotřebu elektrické energie ve své domácnosti a ulevte peněžence Zvýšili vám zálohu za elektřinu, a proto přemýšlíte, jak snížit spotřebu elektřiny ve své domácnosti? Pokud elektřinu používáte také k ohřevu vody a k vytápění, není od věci znát několik chytrých úsporných opatření. Jak tedy ušetřit za elektřinu, abyste ulevili své peněžence? Máme pro vás hned 20 tipů.
Článek
Tipy, jak ušetřit za elektřinu, ocení každá česká domácnost
Tipy, jak ušetřit za elektřinu, ocení každá česká domácnost Obáváte se prudkého zdražení elektřiny? Abyste v následujících měsících neměli v důsledku zvyšujících se cen energií hlouběji do kapsy, vyplatí se vám znát několik praktických tipů, jak ušetřit elektrickou energii. Které z nich můžete uplatnit i ve své domácnosti?
Článek
Chcete začít šetřit? Uspořit tisíce korun vám pomohou i zdánlivé maličkosti
Chcete začít šetřit? Uspořit tisíce korun vám pomohou i zdánlivé maličkosti Zdá se vám, že máte v poslední době hlouběji do kapsy? Možná, že nastal ten správný čas na to, abyste začali šetřit. Uspořit peníze však není tak těžké, jak se zdá. I díky zdánlivým maličkostem se může váš finanční život změnit k lepšímu. Následující triky vám pomohou ušetřit až tisíce korun měsíčně.