Kategorie Jak zpracovat cuketu

Článek
Domácí uncle bens z cukety: Tato sladkokyselá omáčka s ananasem potěší vaše chuťové buňky
Domácí uncle bens z cukety: Tato sladkokyselá omáčka s ananasem potěší vaše chuťové buňky Jak zpracovat cuketu? Připravte si z ní báječnou sladkokyselou omáčku na způsob “Unle Bens”. Na této pochoutce si můžete smlsnout rovnou, zavařte si ji rovněž do zásoby na zimu. Jak si tedy připravit domácí uncle bens z cukety? Vyzkoušejte následující osvědčený recept.
Článek
Cuketové čatní nejen na topinky: Zavařte si jej do zásoby na zimu
Cuketové čatní nejen na topinky: Zavařte si jej do zásoby na zimu Čatní z cukety je skvělá pikantní omáčka, která chutná nejen na topinkách. Cuketové čatní si zamilujete také k pečenému či grilovanému masu nebo ke klobáskám. Jak si pikantní čatní z cukety připravit? Máme pro vás osvědčený recept.
Článek
Krémová cuketová polévka: Vyzkoušejte recept na nejlepší polévku z cukety, který je jednoduchý, chutný a zdravý
Krémová cuketová polévka: Vyzkoušejte recept na nejlepší polévku z cukety, který je jednoduchý, chutný a zdravý Také každým rokem řešíte, co s úrodou cuket? Tento druh zeleniny můžete zpracovat takřka na tisíc způsobů, a to jak naslano, tak nasladko. Už jste někdy vařili krémovou cuketovou polévku? Tento recept na nejlepší polévku z cukety rozhodně stojí za vyzkoušení! Krémová cuketová polévka je totiž jednoduchá na přípravu a zároveň velmi chutná a zdravá.
Článek
Cuketová směs na topinky: Zavařte si jedinečnou zásobu této pochoutky na zimu
Cuketová směs na topinky: Zavařte si jedinečnou zásobu této pochoutky na zimu Přemýšlíte, co s cuketami, které jste sklidili ze zahrady? Zpracujte je na zimu. Co si tak zavařit cuketovou směs na topinky, na které si budete moci pochutnat kdykoliv během zimních měsíců? Příprava cuketové směsi na topinky je jednoduchá a výsledek je delikátní. Přinášíme vám recept.