Kategorie Jednovaječná dvojčata

Článek
V Indonésii přišla na svět pavoučí dvojčata: Mají tři nohy, čtyři ruce a jeden penis
V Indonésii přišla na svět pavoučí dvojčata: Mají tři nohy, čtyři ruce a jeden penis V Indonésii se narodila zcela jedinečná dvojčata, která jsou spojena v oblasti pánve a mají tři nohy, čtyři ruce a jeden penis. Tento extrémně vzácný jev nazývaný pavoučí dvojčata postihuje pouze jednoho ze dvou milionů lidí. Srostlí indonéští chlapečci zaujali nejen lékařskou komunitu, ale i širokou veřejnost.
Článek
Naši synové jsou zároveň bratranci i bratři, tvrdí dvojčata Brianna a Brittany Saylerovy. Jak je to možné?
Naši synové jsou zároveň bratranci i bratři, tvrdí dvojčata Brianna a Brittany Saylerovy. Jak je to možné? Jednovaječná americká dvojčata Brianna a Brittany Saylerovy jsou úspěšné influencerky. Svým sledujícím na Instagramu však nedávno zamotaly hlavu tím, když napsaly, že jejich synové Jax a Jett jsou zároveň bratranci i bratři. Z jakého důvodu mají tak jedinečné DNA?
Článek
Jednovaječné britské holčičky Leah a Erin jsou zrcadlová dvojčata. V čem jsou výjimečné?
Jednovaječné britské holčičky Leah a Erin jsou zrcadlová dvojčata. V čem jsou výjimečné? Čtyřleté holčičky Leah a Erin Sullivanovy ze skotského města Inerness si jsou na první pohled podobné jako vejce vejci. Mají ovšem výjimečné vlastnosti, díky kterým je jejich rodiče spolehlivě rozeznají. Jsou totiž tzv. zrcadlovými dvojčaty, v důsledku čehož každá z holčiček dělá vše obráceně.
Článek
Dvojčata se v červenci narodila s koronavirem. Po dlouhé hospitalizaci si doma užijí své první Vánoce
Dvojčata se v červenci narodila s koronavirem. Po dlouhé hospitalizaci si doma užijí své první Vánoce Holčičky Kenna a Lissa Curtisovy jsou prvními dvojčaty ve Velké Británii, která přišla na svět s covidem-19. Dívky se narodily již letos v červenci. Dlouhé týdny byly hospitalizovány v nemocnici West Cumberland v anglickém městě Hensigham. Nyní jsou konečně doma a čekají je první Vánoce s rodinou.