Kategorie Koupel

Článek
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně
Dopřejte si luxusu wellness centra doma v koupelně Padla na vás únava a cítíte se stále bez energie a unavená? Pak hoďte starosti za hlavu a dopřejte si lázně. Příjemnou atmosféru si můžete vytvořit i doma v koupelně a nemusíte ani nikam jezdit.
Článek
Co o vašem milém prozradí způsob, jakým se sprchuje? Víc, než byste čekaly!
Co o vašem milém prozradí způsob, jakým se sprchuje? Víc, než byste čekaly! Běžné každodenní činnosti dokážou o člověku říct mnohem více, než by sám chtěl. Jednou takovou je právě i osobní hygiena, přesněji to, jak se člověk sprchuje. Dnes se ale více, milé dámy, než na vás, zaměříme na muže. Co tedy o něm prozradí způsob, jakým se sprchuje?
Článek
Čtenářka píše: Bylinná koupel – blaho pro celé tělo
Čtenářka píše: Bylinná koupel – blaho pro celé tělo Hřejivá, blahodárná koupel dokáže nejen zpříjemnit sychravé dny v chladné části roku, ale s tím vhodným koupelovým přípravkem i pomoci od některých zdravotních obtíží. Stačí, když bude obsahovat ty správné výtažky z bylin. Jaké bylinky jsou vhodné pro jaké obtíže? A v jaké formě je do lázně použít?
Článek
Vlastnoručně vyrobená kosmetika pod stromeček
Vlastnoručně vyrobená kosmetika pod stromeček Jste příznivkyní vlastnoručně vyráběných dárků nebo prostě jen máte méně peněz? Chcete dát svým blízkým dárek hezký a zároveň užitečný? Zkuste si sama vyrobit domácí kosmetiku.
Článek
Pivní lázně – jedinečný zážitek
Pivní lázně – jedinečný zážitek Chcete si dopřát jedinečný zážitek? Vyzkoušejte pivní koupel, jednu z nejoblíbenějších lázeňských procedur poslední doby. Tato jedinečná terapie využívá blahodárných účinků surovin, které jsou obsažené v pivu. A…