Kategorie Kouření

Článek
Kupované osvěžovače vzduchu jsou nadupané chemií. Vašemu zdraví škodí stejně jako cigarety
Kupované osvěžovače vzduchu jsou nadupané chemií. Vašemu zdraví škodí stejně jako cigarety Asi budete souhlasit s tím, že provoněný domov má své podmanivé kouzlo. Proto si kupujeme různé druhy osvěžovačů vzduchu, které používáme v obývacích prostorách i na toaletě. Spousta z nás si osvěžovač vzduchu oblíbila také v autě. Vše má ale svá úskalí. Tyto osvěžovače jsou nadupané chemií, která negativně ovlivňuje naše zdraví.
Článek
Zbožňujete večery při svíčkách? Toxické výpary vám mohou uškodit podobně jako cigarety
Zbožňujete večery při svíčkách? Toxické výpary vám mohou uškodit podobně jako cigarety Není nic romantičtějšího, než si večer s partnerem dát dobré vínko a k tomu zapálit třeba vonnou svíčku. Jenže, věděli jste, že se při spalování mohou ze svíček uvolňovat toxické látky? Večer při svíčkách vám tak může uškodit podobně, jako byste cíleně vdechovali cigaretový kouř. A pokud si přesto chcete svíčku zapálit, hledejte raději alternativu.
Článek
Rakovina jícnu - jak jí efektivně předejít a jaké jsou její příznaky?
Rakovina jícnu - jak jí efektivně předejít a jaké jsou její příznaky? I přestože je rakovina jícnu ne příliš častým onemocněním, patří k těm velice závažným. Dle dostupných informací je patrné, že se její výskyt rozděluje geograficky. Nejčastěji bývají postihováni Asiaté a je to pravděpodobně způsobeno jejich častou konzumací čajů s vysokým podílem taninů.
Článek
Vědci přišli s novými poznatky. Může za vznik rakoviny kouření?
Vědci přišli s novými poznatky. Může za vznik rakoviny kouření? Každý rok zemře v České republice na rakovinu téměř 27 000 lidí. Bohužel i počet nemocných rok od roku stoupá, jenže nikdo doposud nebyl schopný říct, proč tomu tak je. Avšak dle nových poznatků za většinu typů rakoviny mohou nahodilé mutace buněk.
Článek
Osm největších "lží" o akné, které můžete slyšet. A je určitě dobré je znát!
Osm největších "lží" o akné, které můžete slyšet. A je určitě dobré je znát! Pro každého z nás je akné doslova noční můrou, která se pravidelně objeví v době, kdy je to nejméně vhodné. Když se akné objeví, je úplně jedno, že jeho nositelkou je náctiletá dívka, dospělá žena anebo muž, vždy je jednoduše nevítané.
Článek
Tohle nikdy nedělejte po jídle!
Tohle nikdy nedělejte po jídle! Mnoho lidí je zvyklých dát si po jídle šlofíka nebo si zapálit cigaretu. Právě tyto zvyky patří mezi ty, kterým bychom se po konzumaci jídla měli z mnoha důvodů vyhnout. Co vše byste tedy po jídle dělat neměli?
Článek
Kouříte cigarety? Tento návod vám pomůže pročistit plíce už za 72 hodin!
Kouříte cigarety? Tento návod vám pomůže pročistit plíce už za 72 hodin! V dnešní době se ještě najdou lidé, kteří si myslí, že když nekouří, jejich plíce jsou naprosto čisté a zdravé. To je však omyl! Kuřáci nemusí být jediní, kteří s plícemi mohou mít problém.
Článek
E-cigarety: ovlivňují závislost na tabáku?
E-cigarety: ovlivňují závislost na tabáku? Tabák je nepřítelem člověka již od jeho prvních kultivací. Díky pokročilé medicíně dnes víme, že mimo dalších onemocnění způsobuje rakovinu a předčasnou smrt. A právě v době, kdy na protikuřácké reklamy narážíme na…
(2) Načíst více