Modelku Iskru Lawrence proslavily až plné křivky: Krása podle ní není o velikosti

Modelku Iskru Lawrence proslavily až plné křivky: Krása podle ní není o velikosti Zdroj: Instagram.com @iskra

Anglickou modelku plných tvarů Iskru Lawrence sledují jenom na Instagramu přes 4 miliony lidí. Tato 28letá žena s velikostí 44 se za své křiky rozhodně nestydí a s hrdostí sdílí i své fotky v plavkách. Iskra Lawrence, která propaguje body positive myšlení, patří v současnosti k těm nejkrásnějším XXL modelkám světa. Dřív tomu tak rozhodně nebylo.

Ještě v pubertě byla Iskra Lawrence velmi štíhlou dívkou, před kterou se otevřel nablýskaný svět modelingu. Když v této branži začínala, bylo jí doporučeno, aby ještě víc zhubla. Poté, co podepsala svou první smlouvu s modelingovou agenturou, její váha se však začala postupně posouvat směrem vzhůru.

Iskra se tehdy dostala do velmi nepříjemné životní situace, která velmi zamávala s jejím sebevědomím a psychickou pohodou. Od modelingové agentury totiž obdržela okamžitého padáka s vysvětlením, že její postava není pro modeling vůbec vhodná.

Pro tuto mladou dívku to byla obrovská životní rána, se kterou se nedokázala velmi dlouho vyrovnat. Cvičila, držela diety, jenže nehubla podle svých představ. Ve chvíli, kdy své tělo přijala takové, jaké je, se její život rázem obrátil o 180 stupňů.

Iskra se rozhodla, že opět osloví modelingové agentury. A právě jedna z nich, která se jí ozvala, byla jejím osudovým odrazovým můstkem. V průběhu let se tato sebevědomá žena vypracovala na uznávanou světovou XXL modelku a je paradoxně úspěšnější než v době, kdy vážila pouhých 55 kilogramů.

Iskra Lawrence je v současnosti uznávanou modelkou spodního prádla a plavek. Pravidelně ji můžete vidět také na módních molech či na obálkách prestižních časopisů. Velmi populární je i její Instagram, který má v současnosti přes 4,4 milionu sledujících. Právě na svém instagramovém profilu Iskra v rámci svého body positive myšlení povzbuzuje ostatní ženy, aby se milovaly takové, jaké jsou a přijaly své tělo se vším všudy.

Tato modelka se navíc nerada škatulkuje jako „plus size“, považuje to za ponižující. „Každá žena je originál. Má jiný typ postavy i jinou velikost. Každá z nás je zkrátka jiná, ale přesto jsme všechny dokonalé,“ přiznává Iskra Lawrence.

Autor:
Publikováno: 31. 5. 2019 12:48 Nahlásit obsah