50letá influencerka měla více než tisíc ženatých milenců. Ve své zálibě nehodlá přestat

50letá influencerka měla více než tisíc ženatých milenců. Ve své zálibě nehodlá přestat Zdroj: Profimedia

Měsíc září patří dle statistik k měsícům, kdy jsou si partneři nejčastěji nevěrní. A právě proto tento měsíc tolik miluje 50letá influencerka Gweneth Lee. Vyhledává totiž pozornost ženatých mužů, kteří jí nedokážou odolat.

Gweneth Lee otevřeně: Je tolik ženatých mužů, se kterými můžete něco mít

Ač má již 50 let, Gweneth Lee se považuje za supermilenku, která je pro ženaté muže neodolatelná. Tato žena, která tráví většinu času mezi Londýnem a americkou Kalifornií, veřejně přiznala, že měla více než tisícovku ženatých mužů. A v tom, co dělá, rozhodně hodlá pokračovat.

“Upřímně, je tolik ženatých mužů, se kterými lze mít poměr. Filmoví producenti, finančníci, IT specialisté. To jsou ženatí muži, se kterými se aktuálně teď v září vídám, a všichni chtějí mít jinou ženu,” prozradila Gweneth Lee otevřeně pro The Sun.

Lidé jsou si nejčastěji nevěrní v září, potvrzují statistiky

Její názor, že partneři jsou si nejčastěji nevěrní během září, ostatně potvrzují také statistiky. Například průzkum seznamovací agentury Illicit Encounters mezi vzorkem 2 tisíc účastníků ukázal, že lidé si začnou milostný románek nejčastěji v září než kterýkoliv jiný měsíc v kalendářním roce.

Hlavním důvodem podzimního nárůstu mimomanželských afér až o 22 procent je podle tohoto průzkumu zátěž, kterou dlouhé letní prázdniny kladou na dlouhodobé vztahy. 32 procent žen a 34 procent přitom v průzkumu seznamovací agentury Illicit Encounter uvedlo, že delší dovolená s partnerem je často přiměla k myšlence začít znovu s někým jiným.

 “Lidi jsou prostě nemocní z toho, že mají stále na očích své nudné partnery. Už je jim špatně z tváře, ze svých těl i z toho, že spolu musí mluvit. Je to jako pandemie… Kdo chce trávit tolik času s jednou osobou? Moji milenci mi říkají, že jsou znudění svou hroznou rodinou a já s nimi soucítím,” sdělila svůj kontroverzní názor 50letetá Gweneth Lee, která sama o sobě přemýšlí jako o supermilence.

Zdroj: Shutterstock Žena si vybírá bohaté milence, kteří ji zahrnují dárky

Tato žena tvrdí, že lidé by si měli naplnit všechny své potřeby. A ne jenom některé. A proto ráda vyhoví ženatým mužům, kteří hledají dobrodružství mimo svůj oficiální vztah. Nejraději si přitom vybírá bohaté a intelektuálně založené milence, kteří ji zahrnují dárky nebo jí platí dovolené. 

“Je nepravděpodobné, že bych ještě někdy měla dlouhodobého partnera. Ženatí muži jsou prostě nejlepší. Užívám si jejich pozornost a komplimenty, ale nechci s nimi zůstat trvale,” podotkla 50letá žena, která byla už jednou vdaná. Co na její způsob života říkáte?

Zdroj: Instagram.com/gweneth_jsm, Thesun.co.uk
Autor:
Publikováno: 16. 9. 2022 08:32 Nahlásit obsah