Stalkerka poslala muži po prvním rande 159 tisíc SMS. Pak se mu vloupala do domu a vykoupala ve vaně

Stalkerka poslala muži po prvním rande 159 tisíc SMS. Pak se mu vloupala do domu a vykoupala ve vaně Zdroj: Shutterstock

Online seznamování je v současné době na vzestupu. Důkladně si ale prověřte, s kým si na internetu píšete a s kým si následně dáte rande tváří v tvář. Ať nedopadnete jako jeden movitý Američan, který netušil, že se na online seznamce seznámí se stalkerkou. Zamilovaná žena mu po prvním rande poslala 159 tisíc SMS a vloupala se mu i do domu.

Potkali se na online seznamce pro milionáře

Američanka Jacqueline Claire Adesová se se svou láskou seznámila přes seznamovací aplikaci Luxy, která se prezentuje jako online seznamka pro milionáře. Chvíli si psali a v lednu 2017 si dali první rande. Muž, který je úspěšným generálním ředitelem v Paradise Valley, se však rozhodl ve vztahu s Jacqueline dále nepokračovat.

To ovšem netušil, že jej tato žena začne obtěžovat. V průběhu několika měsíců po prvním rande mu poslala neuvěřitelných 159 tisíc SMS. Muži, jenž si přeje udržet své jméno v tajnosti, někdy přistálo v telefonu až 500 zpráv denně. 

Ve zprávách mu vyhrožovala smrtí a pak mu vlezla do domu

Nešlo pouze o zamilované SMS. “Nikdy se mě nepoukoušej opustit… Zabiju tě… Nechci být vrah!” stálo například v jedné zprávě. Stalkerka muži vyhrožovala smrtí a také mu psala, že se touží koupat v jeho krvi. 

Jacqueline Claire Adesová však nezůstala pouze u zpráv. V dubnu 2018 se vloupala do domu svého idolu v Arizoně. Na její vniknutí do cizího objektu upozornil domovní bezpečnostní systém. Když dorazila policie, Jacqueline se zrovna koupala ve vaně. Následně byla zatčena na základě obvinění z vyhrožování, pronásledování a obtěžování.

V roce 2020 stalkerku soud zprostil obžaloby

“Láska je přehnaná věc. Pokud chce, abych šla do vězení, měla bych být ve vězení. Vážím si ho. On je světlo a láska mého života,” řekla Jacqueline novinářům.

V roce 2020 byla všechna obvinění vůči stalkerce stažena, protože ji odborníci v oblasti duševního zdraví označili za psychicky nemocnou. Jacqueline nyní žije se svými rodiči na Floridě, kde podstupuje léčbu. Má navíc zákaz kontaktovat muže, kterého dříve stalkovala. Jak uvedla před soudem, muže kontaktovat nebude, protože si myslí, že se s ní spojí jako první.

Zdroj: NyPost.com, Eu.azcentral.com

Autor:
Publikováno: 10. 9. 2021 09:51 Nahlásit obsah