Kategorie Leukémie

Článek
Poprvé se potkaly na svatbě: Žena darovala kostní dřeň malé holčičce a požádala ji, aby jí šla za družičku
Poprvé se potkaly na svatbě: Žena darovala kostní dřeň malé holčičce a požádala ji, aby jí šla za družičku Je běžné, že během svatebního obřadu nezůstane ani jedno oko suché. Ale svatba Hayden Harfield Ryalsové byla ještě dojemnější a rozplakala by i vás. Mladá nevěsta se zde totiž poprvé setkala s malou holčičkou Skye, které v minulosti darovala kostní dřeň a tím jí zachránila život. A aby toho nebylo málo, tříletou Skye si vybrala za družičku.
Článek
Mladé mamince se na nohou objevily modřiny. O měsíc později zemřela...
Mladé mamince se na nohou objevily modřiny. O měsíc později zemřela... Dnes vám přinášíme příběh 23leté Kirsten Hawksey, která byla šťastná žena a zároveň i matka teprve 15měsíční holčičky jménem Penelope. Jejich život byl téměř dokonalý, tedy až do chvíle, než se Kirsten objevily na nohou modřiny.
Článek
10tiletý kluk nechce spát ze strachu, že umře. To, co udělala jeho maminka, vám vžene slzy do očí
10tiletý kluk nechce spát ze strachu, že umře. To, co udělala jeho maminka, vám vžene slzy do očí Není snad nic horšího, než když se rodič musí dívat na své nemocné dítě a bezmocně přihlížet, jak se trápí. O to horší je to, když se jedná o desetileté dítě, tak jako je to v případě malého Draka, který žije v Texasu a už od roku 2012 bojuje s leukémií.
Článek
Před svou smrtí zanechal na svém blogu tento vzkaz. Jeho obsah vás dojme k slzám…
Před svou smrtí zanechal na svém blogu tento vzkaz. Jeho obsah vás dojme k slzám… Pablo Raez onemocněl velmi zákeřnou nemocí – leukémií. Ačkoliv on sám byl velmi nemocný, svůj boj do posledního dne nevzdával a svou pozitivní energii šířil dál kolem sebe. Také se zapojil do projektu, díky kterému počet dárců kostní dřeně vzrostl o neuvěřitelných 1000 %.
Článek
Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok!
Nechtěli se smířit s tím, že jejich dcera zemře. Proto se rozhodli pro tento krok! Dívat se na to, jak nám umírá naše jediné dítě, musí být pro rodiče to nejhorší na světě. Proto jsou také v mnoha případech rodiče schopni udělat cokoliv, jen aby jejich dítě zachránili. A ani v případě Sarah Crossové a jejího manžela tomu nebylo jinak.
Článek
Zbývají ji poslední roky života. Až uvidíte co pro ni udělal její bratr, nezastavíte pláč!
Zbývají ji poslední roky života. Až uvidíte co pro ni udělal její bratr, nezastavíte pláč! Rodina je základ všeho. Tohoto hesla se řídí bráška Rebecy, která trpí leukémií, a rozhodl se se ji vynahradit zážitky, kterých se následkem zákeřné nemoci nedožije.