Kategorie Masopustní recepty

Článek
Masopustní koblihy bez kynutí jsou vláčné a nadýchané. Navíc je připravíte během chvíle
Masopustní koblihy bez kynutí jsou vláčné a nadýchané. Navíc je připravíte během chvíle Máte chuť na masopustní koblihy, ale nechcete jejich přípravou strávit půl dne? Krásně nadýchané, voňavé a chutné masopustní koblihy nemusíte připravovat pouze z kynutého těsta. Vyzkoušejte následující recept na masopustní koblihy bez kynutí a nikdy již nebudete dělat jiné.
Článek
Recept na masopustní bobíky: Toto jednoduché šlehačkové cukroví je skvělou náhradou za koblížky
Recept na masopustní bobíky: Toto jednoduché šlehačkové cukroví je skvělou náhradou za koblížky K tradičnímu masopustnímu pečivu nepatří pouze boží milosti, koblihy nebo koblížky. Sladkou pochoutkou jsou také báječné masopustní bobíky, které velmi snadno připravíte z pouhých tří surovin. Vyzkoušejte následující recept na masopustní bobíky a výsledek si budete rozhodně pochvalovat.
Článek
Smažené minikoblížky zvané myší ocásky neboli myši vás vrátí do dětství. Připravte si je během masopustu
Smažené minikoblížky zvané myší ocásky neboli myši vás vrátí do dětství. Připravte si je během masopustu K období masopustu nepatří pouze masopustní koblihy. Dělala vaše maminka nebo babička, když jste byli malí, také sladké smažené koblížky zvané myší ocásky neboli myši, které se posléze obalovaly v moučkovém cukru? Pojďte si s námi tento tradiční recept připomenout.
Článek
Nejlepší recept na masopustní koblihy: Vyzkoušejte jej na Tučný čtvrtek
Nejlepší recept na masopustní koblihy: Vyzkoušejte jej na Tučný čtvrtek K období masopustu patří smažené koblihy plněné marmeládou, které se nejčastěji připravují na Tučný čtvrtek. K tomuto dni totiž tradičně patří syté a tučné menu, které je zakončené sladkou tečkou. Plánujete, že si i vy na Tučný čtvrtek usmažíte masopustní koblihy? Vyzkoušejte následující recept.
Článek
Recept na boží milosti ze šlehačky: Připravte si sladkou masopustní pochoutku
Recept na boží milosti ze šlehačky: Připravte si sladkou masopustní pochoutku Boží milosti patří k tradičním masopustním pochoutkám. Pro naše předky byly boží milosti symbolem hojnosti. Chcete si toto sladké, smažené a lehce nafouklé pečivo připravit v období masopustu i vy? Vyzkoušejte boží milosti ze šlehačky podle receptu, kterým se řídily už naše prababičky.