Módní trendy na jaro 2019 hlásí návrat batiky, třásní a zvířecích vzorů

Módní trendy na jaro 2019 hlásí návrat batiky, třásní a zvířecích vzorů Zdroj: Fashionista.com

Ač to zní neuvěřitelně, je to tak. Letošnímu jaru mají vládnout zvířecí vzory, třásně a hlavně batika. Alespoň podle modelů, které jste mohli od začátku roku spatřit na přehlídkách v rámci světových Fashion weeků. Pokud tedy máte doma batikované tričko, rozhodně se jej nebojte vytáhnout! V jakém oblečení tedy budete na jaře 2019 trendy?

Díky batice se vrátíte do dob svého mládí

Zdroj: Pinterest.com Světová módní mola od začátku roku doslova ovládají batikované modely. Batikování je skoro všude. A to nejen na tričkách, ale i na šátcích, bundách, šatech, sakách, a dokonce i ponožkách. Jestli máte na dně svého šatníku batikované tričko, které jste nosila ještě na základní škole, in v něm budete i v novém tisíciletí. Zkombinujte jej se světlými či bílými džíny a černou koženkovou bundou a vyrazte do ulic!

Třásně nejsou jenom pro motorkáře

Zdroj: Shutterstock.com Třásně nepatří jenom na motorkářskou bundu. Alespoň ne letos na jaře. V šatníku by vám neměl chybět nejméně jeden model s třásněmi – ať už jde o tričko, šaty, bundu nebo šortky. In jsou také doplňky s třásněmi. Jistě jste si všimla, že takové náušnice s barevnými třásněmi se začaly nosit už v loňském roce. Letos na jaře vám bude slušet i třásňová kabelka.

Zahalte se do béžové a nebojte se ji vrstvit

Zdroj: Edited.com Jaro 2019 přeje béžovému vrstvení. Samotní módní návrháři poukazují na to, že čím více béžových modelů na sobě budete mít, tím lépe. V každém případě nic nezkazíte, když si na sebe vezmete pár kousků od jemné krémové přes klasickou béžovou až po tmavší oříškovou.

Proměňte se ve zvíře

Zdroj: Shutterstock.com Imitace hadí kůže, leopardí vzor nebo vzor zebry. To všechno tu už několikrát bylo. A jaro 2019 hlásí velký návrat zvířecích vzorů, které by měly udržet svůj velký prim po celou letošní sezonu. Top bude zejména leopardí a zebří vzor. V každém případě platí, abyste zvířecí vzory navzájem příliš nepřekombinovala. Ideální je na sobě mít pouze jeden model v tomto vzoru.

Oblečte se do volných kraťasů sahajícím do půlky stehen

Zdroj: Pinterest.com Rozhodně nejde o oblíbené upnuté džínové šortky. Jaro 2019 přeje volnějším kraťasům, které sahají do půlky stehen. Hodí se k nim vzdušnější blůzka, jednoduchá košile nebo top. Na nohy si obujte mokasíny, lodičky či balerínky, nebo případně tenisky či sandálky. Abyste v tomto modelu nepůsobila příliš mužsky, zvolte k němu elegantnější doplňky.

Autor:
Publikováno: 4. 3. 2019 14:00 Nahlásit obsah
Loading...