Kategorie Muži a ženy

Článek
Ideál mužské krásy prochází vývojem: Takhle se změnil za posledních 150 let
Ideál mužské krásy prochází vývojem: Takhle se změnil za posledních 150 let Jak podle vás vypadá ideální muž? Určitě má vysportovanou postavu a nádherný úsměv. Jenže, tak jako se mění ideál ženské krásy, i dříve si ženy představovaly ideálního muže naprosto jinak. S ohledem na tuto skutečnost designér Nikcolay Lamm vytvořil 3D modely, na kterých ukázal, jak se ideál mužské krásy proměnil v posledních 150 letech.
Článek
Kdo by měl platit na prvním rande: Dilema, které řeší každý
Kdo by měl platit na prvním rande: Dilema, které řeší každý První rande. Zároveň se na něj těšíme a máme motýlky v břiše, zároveň máme strach z toho, co se bude dít. Velkou neznámou je pro nás i to, kdo bude na prvním rande platit útratu. Bude to váš protějšek, jenom vy, nebo se budete na platbě výsledného účtu podílet společně? To je otázka, nad kterou se vedou nekonečné diskuse.
Článek
Muž s toxickou maskulinitou: Zůstat s ním, nebo se raději rozejít?
Muž s toxickou maskulinitou: Zůstat s ním, nebo se raději rozejít? Podle většiny žen jsou projevy mužnosti milé, v některých případech by však muži měli trochu ubrat páru. Už jste zaznamenala termín toxická maskulinita? Pokud máte muže vyznávající tuto formu mužství doma, mějte se na pozoru. Co vše od něj můžete čekat a proč byste měla dát raději nohy na ramena?
Článek
Vědecky potvrzeno: Muži tráví v koupelně víc času než ženy
Vědecky potvrzeno: Muži tráví v koupelně víc času než ženy Že koupelna je výhradně ženským teritoriem? Podle nejnovějšího vědeckého výzkumu to není zas tak pravda. Také muži si chtějí uzurpovat tuto místnost sami pro sebe a prý v ní tráví mnohem víc času než ženské pokolení. Muži ovšem neholdují zkrášlovacím procedurám, čas v koupelně tráví úplně z jiného důvodu. A ten vás možná překvapí!
Článek
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí!
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí! Líbání do vztahu prostě patří! Věděla jste třeba, že většina lidí si dokáže vzpomenout až na 90 procent podrobností prvního společného polibku? Anebo že 59 procent mužů a 66 procent žen je po prvním špatném polibku méně přitahováno svým potenciálním partnerem? Další zajímavá fakta o líbání, která jste možná nevěděla, se dozvíte v tomto článku!
Článek
Chovejte se jako pravá dáma: 12 pravidel moderní etikety
Chovejte se jako pravá dáma: 12 pravidel moderní etikety Asi víte, kdo první vchází do restaurace, kdo komu jako první nabízí tykání nebo kdo komu jako první podává ruku. Moderní doba si ale žádá nová zdvořilostní pravidla. Seznamte se s dvanácti pravidly moderní etikety, kterými se v dnešní době řídí pouze málo lidí. Ale kdyby se jimi řídili všichni, život by byl hned příjemnější.
Článek
Typy lidí, kterým je lepší se ve vztahu vyhnout
Typy lidí, kterým je lepší se ve vztahu vyhnout Najít harmonický vztah hned napoprvé je spíše štěstí. Je váš bývalý přítel mamánek nebo chronický kritik? Možná patří mezi typy lidí, se kterými není snadné vytvořit zdravý vztah založený na respektu a lásce. Nejste…
Článek
Sedmero lží, které říkají všechny holky. Určitě zde najdete i tu svoji!
Sedmero lží, které říkají všechny holky. Určitě zde najdete i tu svoji! Ženy nejsou žádná neviňátka. V touze udržet vztah a vypadat před muži bezchybně se uchylují k mnoha lžím a přetvářkám. Muži, víte, v čem vám ženy lžou?
(3) Načíst více