Kategorie Muži a ženy

Článek
Vědecky potvrzeno: Muži tráví v koupelně víc času než ženy
Vědecky potvrzeno: Muži tráví v koupelně víc času než ženy Že koupelna je výhradně ženským teritoriem? Podle nejnovějšího vědeckého výzkumu to není zas tak pravda. Také muži si chtějí uzurpovat tuto místnost sami pro sebe a prý v ní tráví mnohem víc času než ženské pokolení. Muži ovšem neholdují zkrášlovacím procedurám, čas v koupelně tráví úplně z jiného důvodu. A ten vás možná překvapí!
Článek
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí!
Tato méně známá fakta o líbání vás příjemně překvapí! Líbání do vztahu prostě patří! Věděla jste třeba, že většina lidí si dokáže vzpomenout až na 90 procent podrobností prvního společného polibku? Anebo že 59 procent mužů a 66 procent žen je po prvním špatném polibku méně přitahováno svým potenciálním partnerem? Další zajímavá fakta o líbání, která jste možná nevěděla, se dozvíte v tomto článku!
Článek
Chovejte se jako pravá dáma: 12 pravidel moderní etikety
Chovejte se jako pravá dáma: 12 pravidel moderní etikety Asi víte, kdo první vchází do restaurace, kdo komu jako první nabízí tykání nebo kdo komu jako první podává ruku. Moderní doba si ale žádá nová zdvořilostní pravidla. Seznamte se s dvanácti pravidly moderní etikety, kterými se v dnešní době řídí pouze málo lidí. Ale kdyby se jimi řídili všichni, život by byl hned příjemnější.
Článek
Souboj pohlaví aneb kde mají ženy trumfy v ruce
Souboj pohlaví aneb kde mají ženy trumfy v ruce Rozdílnost mužského a ženského pohlaví vydalo již na spoustu knih, dokumentů, celovečerních filmů i životních příběhů. Všichni dobře víme, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a podle toho se také projevují jak navenek…
Článek
Typy lidí, kterým je lepší se ve vztahu vyhnout
Typy lidí, kterým je lepší se ve vztahu vyhnout Najít harmonický vztah hned napoprvé je spíše štěstí. Je váš bývalý přítel mamánek nebo chronický kritik? Možná patří mezi typy lidí, se kterými není snadné vytvořit zdravý vztah založený na respektu a lásce. Nejste…
Článek
Sedmero lží, které říkají všechny holky. Určitě zde najdete i tu svoji!
Sedmero lží, které říkají všechny holky. Určitě zde najdete i tu svoji! Ženy nejsou žádná neviňátka. V touze udržet vztah a vypadat před muži bezchybně se uchylují k mnoha lžím a přetvářkám. Muži, víte, v čem vám ženy lžou?
Článek
Fiktivní muži, které ženy zbožňují
Fiktivní muži, které ženy zbožňují Přiznejte, která se už někdy dívala na film nebo seriál jen kvůli sympatické mužské postavě? I v spíše chlapských filmech, jako je Batman nebo Hvězdné války najdete muže, na nichž ženské oko rádo spočine. A jaký je ten váš oblíbenec?
Článek
Téma vztahy:  Věci, které se mužům neříkají
Téma vztahy: Věci, které se mužům neříkají Miluje vás. Nebo vás má alespoň rád. Na každém vztahu je třeba trochu pracovat a pokud si tenhle chcete udržet, je tu pár věcí, které muži neradi slyší. Ne nadarmo se říká, že slova jsou jako vystřelený šíp, který nelze vrátit zpět. Co by tedy ženy mužům rozhodně neměly říkat?
(2) Načíst více