Kategorie Onemocnění

Článek
Signály, kterými vás tělo varuje ještě před příchodem mozkové mrtvice
Signály, kterými vás tělo varuje ještě před příchodem mozkové mrtvice Ačkoliv se může zdát, že mozková mrtvice postihuje jen věkově starší, nenechte se zmást. Ve skutečnosti je mozková mrtvice druhou nejčastější příčinou úmrtí a počet mozkových mrtvic u mladých lidí každoročně jen stoupá.
Článek
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jedno obrovské plus
Česnek pod polštářem? Může to znít divně, ale má to jedno obrovské plus O česneku se říká, že je to životabudič, efrodisiakum a má léčivé schopnosti, které znali již ve starověku. Kvalitní česnek totiž obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty, které dokážou s naším tělem doslova divy.
Článek
Co vše o vašem zdraví dokáže vypovědět tělesný pach?
Co vše o vašem zdraví dokáže vypovědět tělesný pach? I přesto, že je pro někoho pot a tělesný odér ožehavé téma, je nutno dodat, že všichni z nás se potí, a proto není potřeba se těmto tématům vyhýbat. Na druhou stranu zápach našeho potu a celkově lidský pach o našem zdraví také mnoho vypovídá.
Článek
Lidé, kteří mají neustále chladné ruce a nohy, můžou trpět vzácnou chorobou
Lidé, kteří mají neustále chladné ruce a nohy, můžou trpět vzácnou chorobou Pokud i vy jste jedním z těch, kteří mají bez ohledu na počasí téměř neustále studené ruce a nohy, můžete být jedni z mála, kteří trpí onemocnění s názvem Raynaudův syndrom.
Článek
Zbavte se nachlazení pomocí lymfatické masáže
Zbavte se nachlazení pomocí lymfatické masáže Lymfatická masáž se běžně používá ke zmírnění projevů alergie a dokonce i k vyléčení běžného nachlazení. Tato technika je však velmi přínosná pro celkové zdraví našeho těla.
Článek
Rodina zesnulé Jeanette varuje: "Nejezte syrové ryby!"
Rodina zesnulé Jeanette varuje: "Nejezte syrové ryby!" Jídlo a jeho nakupování v supermarketech k našemu životu jednoznačně patří. Je však důležité při konzumaci konkrétních potravin dodržovat určitá pravidla, aby nedošlo k tragédii, jako v případě 55leté Jeanette LeBlanc, která na to bohužel zapomněla a to se jí stalo osudným…  
Článek
Sedmero možných příčin toho, proč jste stále unavená
Sedmero možných příčin toho, proč jste stále unavená Je zcela běžné, že se po celém dnu ve škole nebo v práci cítíte vyčerpaná. Pokud jste ale bez energie delší dobu, raději zbystřete. Únava a celkové vyčerpání totiž mohou být projevem vážnějšího onemocnění.
Článek
Věšíte prádlo doma? Mohou vám hrozit tato různá nebezpečí
Věšíte prádlo doma? Mohou vám hrozit tato různá nebezpečí Bohužel ne každý z nás má doma sušičku prádla, a proto si v tomto chladném počasí musí vystačit se sušákem na prádlo, který umístí doma. Ačkoliv čerstvě vyprané prádlo nádherně provoní celý byt či dům, jeho sušení však s sebou nese i jistá zdravotní rizika.
(17) Načíst více