Kategorie Ořechy

Článek
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů
Chcete zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Inspektoři varují před směsí oříšků ze známého supermarketu. Našli v ní zkažená jádra vlašských ořechů
Inspektoři varují před směsí oříšků ze známého supermarketu. Našli v ní zkažená jádra vlašských ořechů Státní zemědělská a potravinářská inspekce zveřejnila varování před směsí oříšků Alesto Selection - Mixed Nuts z Lidlu. Jak inspektoři během kontroly prodejny supermarketu v Brně na Žebětínské ulici zjistili, jádra vlašských ořechů ve směsi byla žluklá, i když tato potravina ještě neměla prošlé datum trvanlivosti.
Článek
Jak zhubnout břicho za týden? Kromě cviků se zaměřte na konkrétní potraviny
Jak zhubnout břicho za týden? Kromě cviků se zaměřte na konkrétní potraviny Přemýšlíte nad tím, jak se zbavit nevzhledných faldíků na břiše? K plochému bříšku vám pomůže nejen pravidelné cvičení. Břicho zhubnete i díky konkrétním potravinám. Výsledky budou viditelné již za týden. Které potraviny vám tedy při hubnutí břicha konkrétně pomohou?