Kategorie PCR testy

Článek
Co se mění od pondělí 15. 11. 2021: Opatření proti koronaviru v Česku se zpřísňují
Co se mění od pondělí 15. 11. 2021: Opatření proti koronaviru v Česku se zpřísňují V souvislosti s horšící se epidemiologickou situací v Česku zpřísňuje končící Babišova vláda opatření proti šíření koronaviru. Chcete vědět, co se mění od pondělí 15. listopadu? Přinášíme podrobný přehled.
Článek
Dovolená v Chorvatsku je od 1. dubna o dost snazší. Chorvatsko aktualizovalo pravidla pro vstup do země
Dovolená v Chorvatsku je od 1. dubna o dost snazší. Chorvatsko aktualizovalo pravidla pro vstup do země Chtěli byste na dovolenou do Chorvatska, ale neznáte přesná pravidla pro vstup do této jihoevropské země? Chorvatská vláda se rozhodla, že nebude čekat na rozhodnutí Evropské unie týkající se covidových pasů, a vydala svá pravidla. Co tedy aktuálně musíte dodržet, pokud se chcete slunit na chorvatské pláži?
Článek
Antigenní testy: Dobrovolné testování veřejnosti na koronavirus začne již 16. prosince
Antigenní testy: Dobrovolné testování veřejnosti na koronavirus začne již 16. prosince Dobrovolné antigenní testování veřejnosti na přítomnost covidu-19 odstartuje už ve středu 16. prosince. Antigenní test bude zdarma, uhradí jej za vás zdravotní pojišťovna. Jak často a kde můžete tyto testy na koronavirus podstoupit?
Článek
Kloktací test na koronavirus se brzy objeví na tuzemském trhu. Gargtest vyvinuli čeští vědci
Kloktací test na koronavirus se brzy objeví na tuzemském trhu. Gargtest vyvinuli čeští vědci Kdo postoupil PCR testy na koronavirus, během kterých se zavádí dlouhá tyčinka do nosu, určitě potvrdí, že nejde o nic příjemného. Čeští vědci ve čtvrtek 26. listopadu seznámili veřejnost s bezbolestnou metodou testování na covid. Jde o kloktací test Gargtest, který by se měl brzy objevit na českém trhu.
Článek
Plošné testování na koronavirus: Ministr Prymula jej plánuje spustit do dvou týdnů
Plošné testování na koronavirus: Ministr Prymula jej plánuje spustit do dvou týdnů Ministr zdravotnictví Roman Prymula na svém oficiálním twitterovém účtu uvedl, že by chtěl do dvou týdnů spustit v Česku plošné testování na koronavirus. Začít se má v Uherském Hradišti, které je covidem-19 v tuto chvíli nejpostiženější. Prymula počítá i se zapojením praktických lékařů či pediatrů. Samotné testy mají být dobrovolné a bezplatné.