Kategorie Pitný režim

Článek
4 zásady pitného režimu na jaře
4 zásady pitného režimu na jaře Jarní únava je stavem, kdy se v tomto období cítíme velmi malátně. Je to proto, že je naše tělo po zimě zaneseno toxiny, které se potřebují dostat z těla ven. Jak se jarní únavy zbavit? Základem je dodržování pitného režimu!
Článek
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější
Jednoduché zvyky, díky kterým bude vaše pokožka krásnější V reklamách i časopisech narážíme na stovky přípravků a procedur, které nám slibují, že naše pokožka bude jemná a dokonalá. Klíčová by však pro nás měla být péče, skrytá v každodenních zvycích. Naučte se je dělat správně a můžete si být jistí, že vaše pleť bude o poznání krásnější.
Článek
Když vaše tělo volá o pomoc: Osm signálu, že do sebe dostáváte opravdu málo vody!
Když vaše tělo volá o pomoc: Osm signálu, že do sebe dostáváte opravdu málo vody! Bez vody není život. Každá živá bytost na planetě ji potřebuje. Pomáhá tělu správně fungovat, ale nezapomínejte, že voda hydratuje tělo jen v případě, když konzumujete čistou vodu.
Článek
Nepříjemný zápach z úst: Jak se ho zbavit?
Nepříjemný zápach z úst: Jak se ho zbavit? I v dnešní době je zápach z úst velmi citlivým tématem, o kterém se spousta lidí stydí mluvit. Pokud také míváte problém s tím, že je vám cítit z pusy, vyrazte proti nepříjemnému zápachu do boje. Pomůže vám nejen pravidelné a pečlivé čištění zubů, ale také změna jídelníčku a pitného režimu.
Článek
Jídlem ke zdraví a kráse V. díl: Nápoje
Jídlem ke zdraví a kráse V. díl: Nápoje Také se neustále setkáváte s informacemi o důležitosti dodržování pitného režimu? Tato zásada je nám vštěpovaná od malička – rodiči, lékaři, ve škole, při sportovních aktivitách nebo prostřednictvím médií. Pravidelný…
Článek
Jarní detoxikace přírodním způsobem
Jarní detoxikace přírodním způsobem Začátek jara je ideálním obdobím pro očistnou kúru, prostřednictvím níž můžete své tělo zbavit škodlivých látek. I když je detoxikace organismu spjata především s jarním obdobím, lze ji provádět kdykoli během roku. Při očistě těla vám však mohou pomoci i zázračné bylinky.