Kategorie Potrat

Článek
Úspěšná slovenská běžkyně Annamária Horváthová je v 16 letech těhotná. Její máma ji chce poslat na potrat
Úspěšná slovenská běžkyně Annamária Horváthová je v 16 letech těhotná. Její máma ji chce poslat na potrat Pamatujete si na slovenské děvčátko, které vyhrálo běžecké závody v pouhých balerínkách a poté bodovalo na Slovensku v celostátních závodech? Annamária Horváthová, která před sebou měla slibnou sportovní kariéru, je těhotná. Tuto skutečnost sama nadějná sportovkyně potvrdila slovenskému listu Nový Čas.
Článek
Příčiny a příznaky samovolného potratu. Na co bychom si měly dávat pozor?
Příčiny a příznaky samovolného potratu. Na co bychom si měly dávat pozor? Těhotenství je pro ženu nádherné období, které však s sebou nese i určitá zdravotní rizika, ke kterým bohužel patří i potrat. Ačkoliv je to velmi nepříjemné téma, o kterém se nastávající maminky příliš často nebaví, je důležité vědět, kdy k němu může dojít a jaké jsou jeho příznaky.
Článek
Bylinky a bylinné čaje v těhotenství: Dejte si pozor na třezalku, šalvěj nebo zázvor
Bylinky a bylinné čaje v těhotenství: Dejte si pozor na třezalku, šalvěj nebo zázvor Máte ráda bylinkové čaje? Ve své zálibě můžete pokračovat i v těhotenství. Čaj z bylinek výborně chutná, dodá tělu potřebné tekutiny a navíc zahřeje. Existují však bylinky, kterých byste se měla v těhotenství vyhnout obloukem. Které to jsou především?