Kategorie Potrat

Článek
Bylinky a bylinné čaje v těhotenství: Dejte si pozor na třezalku, šalvěj nebo zázvor
Bylinky a bylinné čaje v těhotenství: Dejte si pozor na třezalku, šalvěj nebo zázvor Máte ráda bylinkové čaje? Ve své zálibě můžete pokračovat i v těhotenství. Čaj z bylinek výborně chutná, dodá tělu potřebné tekutiny a navíc zahřeje. Existují však bylinky, kterých byste se měla v těhotenství vyhnout obloukem. Které to jsou především?
Článek
Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu
Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu Když žena zjistí, že je těhotná, je to pro ni ten nejradostnější okamžik v životě. Porodu svého prvního děťátka se však nikdy nedočkala Britka Phoebe Shieldsová. O svou dceru přišla následkem samovolného potratu. Tato matka napsala pro svou nenarozenou dcerku srdceryvný dopis. Jde o důkaz toho, že na svou holčičku nikdy nezapomene.
Článek
Příčiny a příznaky samovolného potratu. Na co bychom si měly dávat pozor?
Příčiny a příznaky samovolného potratu. Na co bychom si měly dávat pozor? Těhotenství je pro ženu nádherné období, které však s sebou nese i určitá zdravotní rizika, ke kterým bohužel patří i potrat. Ačkoliv je to velmi nepříjemné téma, o kterém se nastávající maminky příliš často nebaví, je důležité vědět, kdy k němu může dojít a jaké jsou jeho příznaky.
Článek
Kvůli rozštěpu horního patra se jí lékař snažil přemluvit k interrupci. Odmítla to a takhle teď její miminko vypadá
Kvůli rozštěpu horního patra se jí lékař snažil přemluvit k interrupci. Odmítla to a takhle teď její miminko vypadá Když se konečně ženě podaří otěhotnět, patří tento den mezi ty nejšťastnější v jejím životě. Zároveň s radostí se však dostaví i obavy, aby vše dopadlo v pořádku a její miminko bylo zdravé. Stejně na tom byla i Sarah Heller společně se svým partnerem Chrisem Eidenem.
Článek
Podle lékařů měla být v 5. týdnu těhotenství. Když ale lékaři udělali ultrazvuk, nestačili věřit svým očím!
Podle lékařů měla být v 5. týdnu těhotenství. Když ale lékaři udělali ultrazvuk, nestačili věřit svým očím! Kirsty Butler bylo 22 let, když jí lékaři oznámili radostnou novinu – se svým přítelem čekala vytoužené miminko. Bohužel průběh těhotenství ale nebyl tak hladký, jak doufali…
(3) Načíst více