Kategorie Přírodní léčba

Článek
Opar na rtu a co na něj: Pomůže klasická léčba i babské rady
Opar na rtu a co na něj: Pomůže klasická léčba i babské rady Vyskočil vám náhle na rtu opar a potřebujete jej co nejrychleji vyléčit? I když opar na rtu není nijak ohrožující, dokáže potrápit a zároveň jde o estetický problém. Zajímá vás tedy, co na opar na rtu? Vyzkoušejte klasickou léčbu i babské rady.
Článek
Máte chřipku? Vsaďte na mrkev
Máte chřipku? Vsaďte na mrkev Příchod podzimu se nepřetržitě blíží a s ním přichází období chřipek, které se nevyhnou nikomu z nás. Ačkoliv je to banální onemocnění, mnoho z nás jej přechází, čímž si přivodí zbytečné komplikace a jen prodlužování léčby.
Článek
Zánět močových cest vyléčíte i přírodní cestou: Zabírají brusinky, lichořeřišnice i petrželová nať
Zánět močových cest vyléčíte i přírodní cestou: Zabírají brusinky, lichořeřišnice i petrželová nať Zánět močových cest zažila snad každá žena. Tato nepříjemná infekce, která se projevuje zejména nepříjemným pálením při močení a bolestí v podbřišku, nás postihuje v průběhu celého roku. Pokud nedůvěřujete antibiotikům, můžete zánět močových cest vyléčit i přírodní cestou. Jaké bylinky a další přírodní přípravky jsou v tomto případě nejúčinnější?
Článek
Zázračná lichořeřišnice: Pomáhá i tam, kde antibiotika nefungují
Zázračná lichořeřišnice: Pomáhá i tam, kde antibiotika nefungují Spousta z nás pěstuje lichořeřišnici pouze jako okrasnou květinu. Tato rostlina s oranžovo žlutými kvítky však neslouží pouze k dekorativním účelům. Pro naše zdraví v sobě ukrývá obrovský potenciál. Lichořeřišnice si dokáže poradit zejména v boji proti bakteriím a virům. Že je účinná dokazuje i fakt, že je mnohdy silnější než klasická antibiotika.