Kategorie Rakovina

Článek
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět
Vizážistka pomáhá ženám s rakovinou. Tyhle proměny musíte vidět O výrazném líčení můžeme mluvit dvojím způsobem. Ten první způsob je znám snad všem, ženy prostě prahnou po dokonalé pleti. Ten druhý případ ovšem ukrývá silné příběhy žen, které odkazují na krutý boj s rakovinou. Taková proměna jim pak alespoň na chvíli pomůže přejít na jiné myšlenky.
Článek
Přiměla svého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem...
Přiměla svého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem... Následující příběh se začal psát již v roce 1995, kdy Jasonovi Kotasovi z Denveru lékaři diagnostikovali rakovinu kostí. O to horší byl fakt, že Jason v době svého onemocnění byl teprve dospívajícím chlapcem…
Článek
Sliny o vás prozradí mnohem více, než byste čekali. Mohou ukazovat i na rakovinu nebo cukrovku
Sliny o vás prozradí mnohem více, než byste čekali. Mohou ukazovat i na rakovinu nebo cukrovku Sliny jsou důležitou součástí našeho organismu. Zpravidla jim ale nevěnujeme dostatečnou pozornost, což se časem může jevit jako chyba. Mohou nás totiž upozornit na různá onemocnění a to i včetně těch vážnějších, jako je rakovina nebo cukrovka.
Článek
Každá může být krásná: Šikovná vizážistka navrací sebevědomí nemocným ženám
Každá může být krásná: Šikovná vizážistka navrací sebevědomí nemocným ženám Make-up nedokáže vyléčit jizvy na těle ani na duši. Umí ale ženám dodat tolik potřebné sebevědomí, aby se se svými jizvami naučily žít. Právě to si myslí vizážistka arménského původu Goar Avetisyan, která ve svém moskevském salonu pravidelně provádí neuvěřitelné proměny žen trpících rakovinou nebo vážnými nemocemi kůže. V tom, co dělá, jí fandíme!
Článek
Vědci přišli s novými poznatky. Může za vznik rakoviny kouření?
Vědci přišli s novými poznatky. Může za vznik rakoviny kouření? Každý rok zemře v České republice na rakovinu téměř 27 000 lidí. Bohužel i počet nemocných rok od roku stoupá, jenže nikdo doposud nebyl schopný říct, proč tomu tak je. Avšak dle nových poznatků za většinu typů rakoviny mohou nahodilé mutace buněk.
Článek
Dívku rakovina nezastavila v tom, aby se cítila a vypadala jako princezna
Dívku rakovina nezastavila v tom, aby se cítila a vypadala jako princezna "Rakovina mě nezastaví v tom, abych byla princeznou," tak zní poselství 17leté Andrey Sierra Salazarové, která přišla o vlasy v důsledku chemoterapie. A my s jejími slovy nemůžeme nic jiného, než souhlasit.
(24) Načíst více