Manželství tohoto páru trvalo pouhý jeden den. Kvůli kruté nemoci přišla o lásku svého života

Manželství tohoto páru trvalo pouhý jeden den. Kvůli kruté nemoci přišla o lásku svého života Zdroj: 7news.com.au

Statistiky udávají, že se každé druhé manželství dříve či později rozpadne. To ovšem nebyl případ mladého páru z našeho článku. Ačkoliv se vroucně milovali a chtěli spolu strávit zbytek života, nebylo jim přáno. Ovšem ne kvůli tomu, že by si svou lásku přestali opětovat.

Maia a Navar tvořili krásný pár. Navíc byli rodiči téměř ročního synka, a ačkoliv se vše zdálo naprosto bezchybné, opak byl pravdou. Když Navarovi bylo 22 let, lékaři mu diagnostikovali nádor na mozku. V tu chvíli se jeho život obrátil vzhůru nohama. Průběh nemoci byl velmi rychlý a Maia s Navarem se začali obávat nejhoršího.

Zdroj: 7news.com.au Mladý pár několik měsíců před touto smutnou zprávou přemýšlel o svatbě. Avšak tím, že se Navarův stav den, co den zhoršoval, rozhodli se na nic nečekat a vzít se. Na svatbu pozvali své nejbližší a pochopitelně nesměl chybět ani jejich malý synek Kyrie. Během svatebního obřadu musel být Navar na invalidním vozíku, ani to mu však nebránilo v tom si vzít ženu, kterou tolik miloval.

Zdroj: 7news.com.au Bohužel jen druhý den po svatbě Navar na následky své nemoci zemřel. Mluvčí ragby klubu, ve kterém mladík hrál, se k této smutné události vyjádřil těmito slovy: „Výbor Nerang Bulls Rugby Union by rád vyjádřil upřímnou soustrast a poslal všechnu lásku Navarově rodině. Dnes ráno jsme dostali smutnou zprávu, že Navar během noci roztáhl svá křídla a navždy nás opustil.“

Bohužel nemoc si nevybírá a příběh Navara a Maii není výjimkou. Na to jak dojemná a krásná jejich společná svatba byla, se můžete podívat ve videu níže.

Autor:
Publikováno: 14. 1. 2021 12:50 Nahlásit obsah