Příznaky tajného zabijáka - rakoviny vaječníků. Tyhle signály rozhodně nepodceňujte

Pouze letos bylo diagnostikováno 22 000 žen, které mají rakovinu vaječníků a 14 000 žen této nemoci podlehlo. Čísla jsou velmi nepříjemná, a proto byste si měli následujících příznaků více všímat. Sledujte, co vám říká vaše vlastní tělo a vše by mělo být v pořádku.

Šest hlavních příznaků rakoviny vaječníků:

Bolest pánve a nebo břicha

Pokud je bolest chronická a přetrvává, tak je to jasný důkaz toho, že něco není v pořádku. Mohla by to být ovariální cysta nebo rakovina vaječníku.

Nafouknuté břicho

Je běžným projevem přebytečných tekutin v dutině břišní a tento příznak může mít za následek také rakovinu vaječníků.

Močové problémy

Velice časté až otravné močení může být také příznakem rakoviny vaječníků. Močový měchýř si nahromadí více tekutin, než je obyvkle potřeba. Tyto projevy se většinou připisují problémům s močovými cestami. Měli byste být však na pozoru.

Nechutenství

Rakovina vaječníků narušuje váš metabolismus. To se také projevuje v látkové výměně vitamínů v těle. Tyto narušené procesy dávají zmatené signály hormonálnímu systému, který náš mozek uvědomuje o tom, že nám nic nechybí. To je však pro mozek velká lež.

Špinění mezi menstruacemi

Pokud si toho všimnete, může to mít spojitost s řadou ženských problémů. Obyčejně se jedná o ty reprodukční, mezi které patří rakovina vaječníků.

Změna stolice

Jakákoliv změna stolice může být projevem rakoviny, a nejen té vaječníků. Může to způsobovat tlak na zadržování tekutin a nebo nádorových metastáz v tlustém střevě.

My jsme pro vás dnes vybrali video, které by mohlo pomoci každé ženě, která se chová ke svému tělu ledabyle a není dostatečně informovaná o důležitosti daného problému.

Pokud vás tento článek zaujal, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 19. 1. 2021 16:10 Nahlásit obsah