Kategorie Recepty z rajčat

Článek
Recept na hustý rajčatový protlak. Ze zralých rajčat jej připravíte rychle a snadno
Recept na hustý rajčatový protlak. Ze zralých rajčat jej připravíte rychle a snadno Co s úrodou zralých rajčat? Připravte si z nich hustý rajčatový protlak, který následně při vaření využijete v průběhu celého roku. Přinášíme recept na domácí rajčatový protlak, který zvládnete udělat rychle a snadno.
Článek
Praskání rajčat: Jak mu zabránit a jak zpracovat popraskaná rajčata?
Praskání rajčat: Jak mu zabránit a jak zpracovat popraskaná rajčata? Proč rajčata praskají? Právě tuto otázku si snad každým rokem dávají všichni zahrádkáři. Praskání rajčat je zkrátka každoročním problémem. Dáme vám tipy, jak mu předejít. A pokud již popraskaná rajčata sklízíte, prozradíme vám, jak je zpracovat.
Článek
Jak sušit rajčata? Dodržte několik pravidel a dosáhnete dokonalého výsledku
Jak sušit rajčata? Dodržte několik pravidel a dosáhnete dokonalého výsledku Přemýšlíte, jak zpracovat úrodu rajčat? Sladká červená rajská jablíčka nepatří pouze do domácího kečupu nebo do zavařených zeleninových směsí. Zkuste si je do zásoby také nasušit. Sušení rajčat má několik pravidel, která se vyplatí dodržet. Díky tomu si domácí sušená rajčata nebudete moci vynachválit.
Článek
Domácí marmeláda z rajčat: Tento sladký recept připomínající meruňkovou marmeládu vás překvapí svou chutí
Domácí marmeláda z rajčat: Tento sladký recept připomínající meruňkovou marmeládu vás překvapí svou chutí Řešíte, co s úrodou rajčat? Rajská jablíčka můžete zpracovat na různé způsoby. Na místo domácího kečupu si tentokrát zkuste do zásoby na zimu udělat báječnou marmeládu z rajčat. Tento sladký recept z rajčat vás zaručeně překvapí svou chutí, která připomíná meruňkovou marmeládu. Jakým způsobem jej tedy připravíte?