Kategorie Restaurace

Článek
V Uherském Hradišti několik lidí popíjelo na zahrádce. Zákaz volného pohybu nikomu nic neříkal
V Uherském Hradišti několik lidí popíjelo na zahrádce. Zákaz volného pohybu nikomu nic neříkal Od 16. března v České republice platí zákaz volného pohybu, ovšem ten si někteří spoluobčané vysvětlují po svém. Většina z nás tento zákaz bere zodpovědně, a kromě nákupu potravin či léků nevychází z domu. Avšak najdou se i tací, kteří karanténu zlehčují a dělají si z ní legraci.
Článek
Vyzkoušejte osvěžující moctail z černého čaje
Vyzkoušejte osvěžující moctail z černého čaje Chcete se dokonale osvěžit? Vyzkoušejte moctail z černého čaje podle světoznámého šéfkuchaře Gordona Ramsayho, který servíruje ve své restauraci Bread Street Kitchen & Bar v největším hotelovém resortu Dubaje, Atlantis The Palm. Jednoduchý nealko drink si snadno připravíte doma s použitím běžných surovin.
Článek
7 mýtů o jídlech v restauracích
7 mýtů o jídlech v restauracích Pokud se snažíme stravovat zdravě nebo dokonce hubneme, čekají na nás nástrahy v podobě lákavých jídel v restauracích. Myslíte si, že když si dáte zeleninový salát či kuřecí maso, máte zaručeno, že jíte zdravě? Možná budete překvapeni, ale ne vždy to tak musí být.
(4) Načíst více