Kategorie Riziko

Článek
Koronavirus v Chorvatsku nabírá na síle. Nejvíc nakažených hlásí Záhřeb a Splitsko-dalmátská župa
Koronavirus v Chorvatsku nabírá na síle. Nejvíc nakažených hlásí Záhřeb a Splitsko-dalmátská župa Letní dovolenou v Chorvatsku si ani v letošním roce nenechá ujít spousta Čechů. Ač je tato balkánská země stále na seznamu bezpečných států, v posledních dnech zde výrazně stoupá počet lidí nakažených novým koronavirem.
Článek
Užíváte léky na bolest? Raději byste měli sáhnout po přírodních alternativách
Užíváte léky na bolest? Raději byste měli sáhnout po přírodních alternativách Ať už se jedná o bolesti hlavy, zubů nebo třeba menstruační bolesti, většina lidí je řeší některým z léků na bolest. Protože léky známe a užíváme v podstatě celý život, ani nás nenapadne přečíst si příbalový leták. Co když nám ale léky na bolest škodí víc, než bychom čekali?
Článek
I obyčejná voda dokáže zabít vašeho psa. Na tohle by měl brát zřetel každý majitel
I obyčejná voda dokáže zabít vašeho psa. Na tohle by měl brát zřetel každý majitel Ačkoliv léto astronomicky ještě nezačalo, vysoké teploty již udeřily a začínají si toho všímat také naši domácí mazlíčci. O tom, že bychom je v těchto horkých dnech neměli brát na dlouhé procházky a už vůbec ne je nechávat v rozpáleném autě, snad všichni dobře ví. Jaké nebezpečí však na ně ještě číhá?
Článek
Během těhotenství nešla ani jednou k doktorovi. Když pak uviděli ultrazvuk, nemohli uvěřit, že ještě vůbec žije!
Během těhotenství nešla ani jednou k doktorovi. Když pak uviděli ultrazvuk, nemohli uvěřit, že ještě vůbec žije! Snad každá žena, která otěhotní, pravidelně dochází na preventivní prohlídky ke svému gynekologovi, aby se ujistila, že je ona i miminko naprosto v pořádku. Jenže to, co se stalo v nemocnici ve městě Barnaul v Rusku, nemá obdoby…