Pětiletý chlapec zemřel v rozpáleném autě. Zapomněl ho tam tatínek

Pětiletý chlapec zemřel v rozpáleném autě. Zapomněl ho tam tatínek Zdroj: Shutterstock

Obrovská tragédie se 8. června odehrála v chorvatském městě Knin. V rozpáleném autě nešťastnou náhodou zemřel pětiletý chlapeček, který ve voze strávil několik hodin. Jeho táta ho měl odvézt do mateřské školy, zapomněl ovšem na to a jel přímo do práce. Nyní jej policie obvinila ze zanedbání rodičovské péče s následkem smrti.

Chorvatský otec z města Knin, který zavinil smrt svého pětiletého synka, si bude svou nepozornost nadosmrti vyčítat. Tento muž vezl autem svou manželku v úterý 8. června ráno do práce, svého synka měl poté doprovodit do mateřské školy. Chlapeček však na zadním sedadle usnul a roztěkaný táta, který je profesí voják z povolání, zapomněl na to, co má udělat.

Že je něco v nepořádku, zjistila až vyděšená chlapcova maminka. Když chtěla odpoledne synka vyzvednout ze školky, chlapec tam nebyl. Vyděšená volala svému manželovi, že jejich syn nebyl v předškolním zařízení celý den. Muž se ještě do telefonu rozčiloval, že to není pravda a že chlapce do školky skutečně odvezl.

V momentě, kdy otevřel své auto, se z obrovského šoku na místě zhroutil. Na zadním sedadle totiž našel svého mrtvého chlapečka. I když se jej snažil oživovat, bylo to bohužel neúspěšné. Ani přivolaní záchranáři již nedokázali malému chlapci pomoci. 

Zdroj: Shutterstock Jak je možné, že si v ulicích chorvatského Kninu nebohého chlapečka zavřeného v autě nikdo nevšiml? Automobil, ve kterém byl několik hodin zamčený, měl neprůhledná skla. V ulicích Kninu byl bohužel velký hluk, a tak hocha volajícího o pomoc bohužel nikdo neslyšel.

V úterý 8. června bylo v chorvatském Kninu 28 stupňů Celsia ve stínu. Auto s chlapečkem však stálo na přímém slunci. Jeho otec si bude celý život vyčítat, co udělal. Nyní tohoto nešťastného muže chorvatská policie viní ze zanedbání rodičovské péče s následkem smrti.

Zdroj: Mirror.co.uk

Autor:
Publikováno: 14. 6. 2021 10:42 Nahlásit obsah