Kategorie Salko

Článek
Domácí zmrzlina z kondenzovaného mléka je nádherně krémová i bez zmrzlinovače. Vyzkoušejte recept ze dvou ingrediencí a otestujte další příchutě
Domácí zmrzlina z kondenzovaného mléka je nádherně krémová i bez zmrzlinovače. Vyzkoušejte recept ze dvou ingrediencí a otestujte další příchutě K symbolům léta patří jednoznačně zmrzlina. Tuto pochoutku jíme v létě opravdu po kvantech. Kdyby vás honila mlsná, co si ji tak připravit doma? Vyzkoušejte recept na báječnou domácí zmrzlinu z kondenzovaného mléka. Tato zmrzlina má smetanovou příchuť, je krásně krémová i bez použití zmrzlinovače a připravíte ji z pouhých dvou ingrediencí.
Článek
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla
Krémy do cukroví, které dlouho vydrží: Vyzkoušejte kombinaci másla, cukru a rumu nebo kombinaci salka a másla Už máte napečené suché vánoční cukroví? Poslední týden před Štědrým dnem nastává ideální čas k jeho plnění. Ovšem, pro jaký krém do cukroví se rozhodnout, aby nejen chutnal, ale také dlouho vydržel? Máme pro vás několik osvědčených receptů na krémy do vánočního cukroví, které stojí za vyzkoušení.
Článek
Vánoční perníkový likér bez vajec: Jeho chuť a vůni si zamilujete
Vánoční perníkový likér bez vajec: Jeho chuť a vůni si zamilujete Nejen klasický vaječňák, ke svátkům patří i další poctivé vánoční likéry. Pokud nedáte dopustit na chuť a vůni medových perníčků, připravte si na letošní Vánoce domácí perníkový likér. Jeho součástí je salko, perníkové koření, kakao nebo rum. A výsledek? Ten si nebudete moci vynachválit.
Článek
4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem. Dlouho vydrží, nekazí se a jejich přípravu zvládnete do 5 minut
4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem. Dlouho vydrží, nekazí se a jejich přípravu zvládnete do 5 minut Základem většiny druhů vánočního cukroví jsou krémy, které mu dodávají báječnou chuť. Nevíte, čím plnit nebo slepovat napečené linecké košíčky, ořechy, kakaová kolečka nebo trubičky? Máme pro vás tipy na 4 nejlepší krémy do vánočního cukroví se salkem, které stojí rozhodně za vyzkoušení a které zvládnete do 5 minut.
Článek
Domácí salko chutná jako z obchodu: Na jeho recept potřebujete pouze tři přísady
Domácí salko chutná jako z obchodu: Na jeho recept potřebujete pouze tři přísady Slazeného kondenzovaného mléka neboli salka není nikdy dost. A to zvlášť v době adventu, kdy jej potřebujeme jako jednu z přísad do cukroví nebo k přípravě vaječného koňaku. Co když jste si jej ale zapomněli koupit a nutně jej potřebujete? Nevadí. Vyrobit salko můžete velmi jednoduše i v domácích podmínkách.