Vlasovým trendům podzimu 2019 vévodí odrosty, houbový odstín a delší mikádo

Vlasovým trendům podzimu 2019 vévodí odrosty, houbový odstín a delší mikádo Zdroj: Fashiondivadesign.com

S nástupem podzimu nevyměňujeme s ohledem na nejnovější módní trendy pouze náš šatník a botník. Jsou to také naše vlasy, které potřebují po dlouhém létě pořádnou změnu. A jaké jsou současné vlasové trendy? Na podzim 2019 budete in hlavně v odrostech, mushroom brown odstínu a delším mikádu.

Vlasové odrosty? Letos se za ně nestyďte

Když vám začnou odrůstat vlasy, ihned si je nabarvíte sama nebo okamžitě běžíte ke kadeřníkovi? Kvůli vlasovým odrostům se nemusíte stresovat, letos na podzim jsou totiž rozhodně in. Chcete-li ovšem, aby vaše vlasy působily upraveněji, přejděte na techniku barvení vlasů balayage.

V případě techniky balayage mají vlasy u hlavy nejtemnější odstín, naopak pramínky a konečky vlasů jsou zesvětlené. Budete tak působit dojmem, že vaše vlasy jsou vyšisované od sluníčka. Kadeřnice v tomto případě nedávají barvu přímo ke kořínkům, i vaše případné odrosty tak budou vypadat daleko přirozeněji. 

Mushroom brown neboli houbový odstín: Top barva podzimu

K vlasovým trendům letošního podzimu patří bezkonkurenčně také mushroom brown odstín, který se díky své univerzálnosti hodí jak pro blondýnky, tak pro brunetky. V případě blondýnek se tento odstín blíží ke špinavé blond. U brunetek jde nejčastěji o zesvětlení pramínků technikou balayage. Vlasy v houbovém odstínu nejsou příliš zlaté, žluté, popelavé ani šedé, jsou zkrátka něco mezi. Odstín, který vám sedne, by vám měl váš kadeřník připravit na míru.

Delší mikádo v tmavě červených a hnědých odstínech: Bez něj ani ránu

V jakém střihu vlasů budete letošní podzim zaručeně trendy? Ani v krátkém, ani v příliš dlouhém. Jděte zlatou střední cestou a vsaďte na delší mikádo, kterému sluší rozverné vlny. Kromě mushroom brown odstínu k tomuto mikádu skvěle pasují tmavší červené odstíny, ale také oříšková nebo čokoládová. 

S tmavě červenými a tmavě hnědými odstíny, které letos kralují vlasům, si můžete pohrát i jinak. Rozhodně nešlápnete vedle, když tyto odstíny během podzimní sezony propůjčíte i svým nehtům. Tato kombinace bude ve výsledku naprosto dokonalá.

Autor:
Publikováno: 15. 10. 2019 10:00 Nahlásit obsah