Kategorie Vejce

Článek
Jak nahradit vejce při pečení? Zkuste chia semínka nebo jablečné pyré
Jak nahradit vejce při pečení? Zkuste chia semínka nebo jablečné pyré Že je pečení bez vajec prakticky nemožné? Opak je pravdou. I bez této základní suroviny si připravíte třeba báječné palačinky nebo bábovku. Následující tipy jistě využijete tehdy, když nemáte vajíčka zrovna po ruce, anebo když chcete ze stravy vyřadit všechny živočišné produkty. Které potraviny tedy spolehlivě nahradí vejce?
Článek
Vaječná dieta, během které zhubnete pět kilogramů za týden
Vaječná dieta, během které zhubnete pět kilogramů za týden Stále ještě neexistuje žádný zázračný elixír, který by dokázal, abyste zhubly o několik konfekčních velikostí za noc. Jsou však diety, které vám pomohou rychle dát pár kilo dolů.
Článek
8 věcí, které byste NIKDY neměli dávat do mikrovlnné trouby
8 věcí, které byste NIKDY neměli dávat do mikrovlnné trouby Mikrovlnku používáme téměř každý den a mnohdy ani nevíme, co bychom si bez ní počali. Víte ale, že existuje spousta věcí, které do ní v žádném případě nepatří?
Článek
Víte, jaká je vaše silná stránka? Prozradí vám to tento jednoduchý test
Víte, jaká je vaše silná stránka? Prozradí vám to tento jednoduchý test Věděli jste, že to, jak byste uspořádali určité předměty v prostoru, dokáže prozradit o vašich schopnostech, talentu a dokonce i charakteru opravdu mnoho? Podle psychologů je to jeden z ověřených testů a my vám dnes jeden takový i přinášíme.
Článek
Jak poznáte na vejci, že jej snesla zdravá slepice? Zaměřte se na tuhle věc
Jak poznáte na vejci, že jej snesla zdravá slepice? Zaměřte se na tuhle věc Když si zakoupíme vejce v jednom z velkoobchodů, jen těžko můžeme vědět, od které slepice námi koupené vajíčko pochází. Abychom si byli opravdu jisti, že jsme koupili takové vejce, které nám dodá všechny potřebné živiny, jaké by kvalitní vajíčko mělo obsahovat, musíme se nejdříve zaměřit na jeho zbarvení.
Článek
Lék na dlouhověkost? Tato žena vám ho prozradí!
Lék na dlouhověkost? Tato žena vám ho prozradí! Kdo z nás by na tomto světě nechtěl být co nejdéle. Ačkoliv „léků a triků“ na dlouhověkost existuje nespočet, my vám dnes přinášíme příběh ženy, která je poslední žijící osobou narozenou před rokem 1900.
(15) Načíst více