Kategorie Věk

Článek
Lela Ceterová odhalila, kolik má let: Jsem ve věku ženy, která se stále cítí jako děvče
Lela Ceterová odhalila, kolik má let: Jsem ve věku ženy, která se stále cítí jako děvče Manželka Karlose Vémoly Lela se nikdy netajila tím, že si svůj vzhled vylepšuje plastickými operacemi. První zákrok podstoupila ihned po dovršení dospělosti, kdy si nechala udělat nová prsa. Kromě ňader následně Lela Ceterová podstoupila úpravu rtů, nosu nebo zubů. Na Instagramu se nyní rozepsala o tom, na kolik let si po svých proměnách připadá.
Článek
Jak často byste měla mít sex ve 20, 30 a 40 letech? Kinseyho institut v tom má jasno
Jak často byste měla mít sex ve 20, 30 a 40 letech? Kinseyho institut v tom má jasno Sexuální apetit je velmi individuální záležitost, která se navíc mění také s věkem. Některým ženám vyhovuje sex s partnerem několikrát do týdne, jiné by se nejraději nemilovaly vůbec. Co je ale normální? Americký Kinseyho institut provedl výzkum mezi jednotlivými věkovými skupinami a přišel se zajímavým zjištěním.
Článek
Líbí se vám muži nad padesát? Co vše je dobré o nich vědět
Líbí se vám muži nad padesát? Co vše je dobré o nich vědět Dovršil váš partner nebo muž, se kterým chcete navázat vztah, padesátku? Nebo ji už překročil? O ženách se říká, že jsou přecitlivělé, když se jedná o jejich věk. U mužů je to snad ještě horší. Nedokážou se vyrovnat s tím, že také oni stárnou. Tyto rady vám pomohou zvládnout jejich zvláštní a nepředvídatelnou povahu a osobnost.
Článek
Rezervační systém pro očkování proti koronaviru se spustí 15. ledna. Otevře se nejprve pro seniory, pak pro všechny občany
Rezervační systém pro očkování proti koronaviru se spustí 15. ledna. Otevře se nejprve pro seniory, pak pro všechny občany Ministerstvo zdravotnictví plánuje od 15. ledna spustit Centrální registrační systém, v rámci kterého si budou moci lidé objednat očkování proti koronaviru. Jak uvedl premiér Andrej Babiš, od 15. ledna se tento systém otevře pro lidi starší 80 let. Rezervační systém má pak od 1. února fungovat pro všechny občany Česka.
Článek
Sexuální minulost, velikost bot a děti. Tabu, o kterých ženy nerady mluví
Sexuální minulost, velikost bot a děti. Tabu, o kterých ženy nerady mluví Existují témata, na která jsme my ženy během rozhovoru obzvlášť choulostivé. Jsou to pro nás zkrátka tabu, kterým se snažíme vyhýbat za každé situace. A když se nás na ně někdo zeptá, jsme vnitřně naštvané a snažíme se z rozhovoru ladně vybruslit. Která témata jsou pro nás tedy tabu, a stydíme se nebo nechceme o nich prostě mluvit?
Článek
Ideální věkový rozdíl mezi partnery: Vědci vypočítali konkrétní číslo
Ideální věkový rozdíl mezi partnery: Vědci vypočítali konkrétní číslo Spousta párů vám řekne, že věk je jenom číslo a když se dva milují, zkrátka není co řešit. Ale co když to není pravda a daný věkový rozdíl se bude za nějaký čas podílet na upevnění, nebo rozpadu vztahu? Vědci z atlantské Emory University se této otázce podívali na zoubek. Vypočítali ideální věkový rozdíl, který zvyšuje šanci na dlouhodobý vztah.