Kategorie Záchranáři

Článek
Pátrání po mamince Janě a 3letém Adámkovi má tragický konec. Našli je v Krkonoších mrtvé
Pátrání po mamince Janě a 3letém Adámkovi má tragický konec. Našli je v Krkonoších mrtvé Velmi smutně skončila pátrací akce po 40leté mamince Janě a jejím 3letém synkovi Adámkovi, po kterých od konce roku 2022 pátrali v Krkonoších policisté, hasiči a horští záchranáři. Jak Policie ČR oznámila na svém Twitteru, maminku se synkem bohužel našli v pondělí 2. ledna 2023 mrtvé.
Článek
Plena přes kočárek jako ochrana miminka před sluncem? Záchranáři řekli důrazné NE
Plena přes kočárek jako ochrana miminka před sluncem? Záchranáři řekli důrazné NE V horkých letních dnech maminky přemýšlí o tom, jak ochránit miminko před sluncem. Spousta z nich spoléhá na plenu přes kočárek. Maminky si často myslí, že plena je prodyšná, zajistí stín a miminko díky ní zůstane v příjemném chládku. Opak je ale pravdou, což na Facebooku důrazně vysvětlili i záchranáři z Olomouckého kraje.
Článek
Další útok medvěda na Slovensku: 58letou ženu zvíře napadlo přímo v ovocném sadu
Další útok medvěda na Slovensku: 58letou ženu zvíře napadlo přímo v ovocném sadu Na Slovensku opět zaútočil medvěd na člověka. K nešťastnému incidentu, během kterého medvěd vážně poranil 58letou ženu, došlo ve středu 1. září v odpoledních hodinách v ovocném sadu poblíž obce Hradiště v Banskobystrickém kraji. Jak informoval slovenský list Nový čas, napadená žena je nyní ve stabilizovaném stavu.
Článek
V Sokolově hromadně zkolabovalo 20 studentů střední policejní školy. Nikdo neví proč
V Sokolově hromadně zkolabovalo 20 studentů střední policejní školy. Nikdo neví proč V pátek dopoledne zkolabovalo v sokolovské střední policejní škole dvacet studentů. Jak informovali policisté na svém twitterovém účtu, příčinu jejich kolapsu zatím neznají a snaží se ji intenzivně odhalit. Nikdo ze studentů není naštěstí v ohrožení života.