Kategorie Zakysaná smetana

Článek
Nepečený dort se zakysanou smetanou, jahodami a piškoty zvládnou i začátečníci. Generacemi ověřenou pochoutku připravíte skutečně bleskově
Nepečený dort se zakysanou smetanou, jahodami a piškoty zvládnou i začátečníci. Generacemi ověřenou pochoutku připravíte skutečně bleskově Zakysaná smetana, jahody a piškoty. Když tyto suroviny správně propojíte, budete mít doslova "nebe v hubě". Připravte si nepečený dort se zakysanou smetanou, jahodami a piškoty, který už po generace milují děti i dospělí. Udělat tuto pochoutku zvládnete skutečně bleskově. Jak na ni?
Článek
Luxusní vitacitové řezy se zakysanou smetanou: Tradiční recept, který vás dostane svou chutí
Luxusní vitacitové řezy se zakysanou smetanou: Tradiční recept, který vás dostane svou chutí Vitacitové řezy se zakysanou smetanou jsou generacemi ověřeným moučníkem, který se vám doslova rozplyne na jazyku. Vyzkoušejte tradiční recept, který je jednoduchý na přípravu a který patří k pokladům české kuchyně. Tyto luxusní vitacitové řezy si zkrátka nebudete moci vynachválit!
Článek
Čím nahradit smetanu na vaření, šlehačku a zakysanou smetanu? Máte hned několik možností
Čím nahradit smetanu na vaření, šlehačku a zakysanou smetanu? Máte hned několik možností Zrovna nutně potřebujete sladkou smetanu, smetanu na šlehání nebo zakysanou smetanu, jenže jste tyto základní ingredience zapomněli koupit. Poznáváte se? Naštěstí existuje řešení. Prozradíme vám, čím sladkou smetanu, šlehačku či zakysanou smetanu velmi jednoduše nahradíte. Na zkoušku máte hned několik možností, díky nimž takřka nepoznáte rozdíl.