Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

4 věci, které při milování nenávidí každá žena

4 věci, které při milování nenávidí každá žena Zdroj: Shutterstock

Každá z nás si při milování potrpí na něco jiného a to je zcela v pořádku. Avšak existují věci, které bez výjimky každou z nás dokážou pěkně vytočit a zkazit nám náladu i chuť. Co tedy muži v souvislosti se sexem dělají a nás to přivádí k šílenství?

Žádná předehra

Přeci to není tak složité, vždyť nápovědu najdou v každém romantickém filmu, který si však pravděpodobně spletli s některým z těch lechtivějších. Ačkoliv nemáme nic proti „rychlovkám“, ke klasickému milování jednoznačně předehra patří - čím delší, tím lepší.

Když to nejde

Problémy s erekcí mívá snad každý muž. Funkci jeho „kamaráda“ ovlivňuje spousta faktorů, jako je například stres, únava anebo i alkohol. Vždyť i my ženy dobře víme, jak na nás dokáže třeba působit, když máme před sebou důležitou pracovní schůzku. Bohužel, i když za to muž často ani nemůže, nás se to samozřejmě dotkne, jenže jedná se o něco, co si nemusíme brát k srdci. Už to, že se s vámi muž milovat chtěl, je pro vás znamením, že jste pro něj dostatečně atraktivní, jen má prostě chvilkový výpadek.

Zdroj: Shutterstock

Když víc mluví, než přemýšlí

Správně zvolená slova dokážou nás ženy nabudit víc, než by si muži kdy mysleli. Jen je potřeba nad nimi trochu přemýšlet a nepřehánět to. Když totiž muž mluví až moc a každé druhé slovo je vulgární, má to spíše opačný efekt. Jestliže je tohle váš případ, jednoduše to vašemu partnerovi řekněte, avšak opatrně, aby se neurazil.

Hned usne

Máte za sebou krásné milovaní, které jste si oba dva užili. Vy máte náladu se tulit a povídat si ve vzájemném objetí, jenže váš protějšek se otočí na bok a usne jako zabitý. Mnoho žen se v tuto chvíli cítí, řekněme „použitě“, to ale vůbec nemusí. Ty zkušenější z nás moc dobře ví, že muži během milování spotřebují více energie než my ženy a když je po všem, potřebují ji nějak načerpat. A jak jinak než spánkem? Jediný způsob, jak muže přimět neusnout – slibte mu druhé číslo.

Autor:
Publikováno: 23. 7. 2021 11:07 Nahlásit obsah