Kategorie Ananas

Článek
Exotické spalovače tuků jako součást letního jídelníčku: Zhubnete díky ananasu, melounu i granátovému jablku
Exotické spalovače tuků jako součást letního jídelníčku: Zhubnete díky ananasu, melounu i granátovému jablku Zakládáte si na tom, aby vám to v plavkách opravdu slušelo? Ať už si chcete udržet svou váhu, nebo ještě trochu zhubnout, k dosažení těchto cílů vám pomůžou exotické spalovače tuků. Zařaďte do svého letního jídelníčku třeba grapefruit, vodní meloun či ananas. Nebudete mít takovou chuť na sladké, zůstanete déle sytá a snadněji překonáte také únavu.
Článek
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě
Odteď bude ananas vaším nejlepším přítelem: Pomůže vám v boji proti celulitidě Za pár týdnů se opět oblečeme do plavek a budeme se slunit na pláži. Je tu ovšem jedno velké ALE. Tím jsou nejen nadbytečná kila, ale i nevzhledné ďolíčky na stehnech a hýždích. Jestli vás trápí zrovna tento problém, naordinujte si čerstvý ananas. Jezte jej a aplikujte přímo na kůži. Pomůže vám při hubnutí, a hlavně omezí vznik celulitidy.
Článek
Jarní detox s ananasem
Jarní detox s ananasem Hubnutí a detoxikování těla může být chutné, příjemné a mít jenom samá pozitiva. To vše a více zažijete s ananasem.
Článek
Nejlepší přírodní afrodiziaka
Nejlepší přírodní afrodiziaka Jídlo, které ve vás probudí větší chuť na sex je pojmenované po Afroditě, řecké bohyni lásky. Určitě jste už na nějaké narazili, hojně doporučované jsou ústřice, které ale ne všem chutnají a také nejsou jen tak k…
Článek
Léto ještě nekončí  s ananasovo-mangovým sorbetem
Léto ještě nekončí s ananasovo-mangovým sorbetem Prodlužte si léto lehkým, osvěžujícím sorbetem. Jeho příprava je snadná a navíc je plný vitamínů.
Článek
Nejen život může být vzhůru nohama - aneb muffiny naruby
Nejen život může být vzhůru nohama - aneb muffiny naruby To by už nebylo lidskou povahou, aby člověk nepřišel zase s něčím novým, neokoukaným. Už jste vyzkoušeli muffiny se všemi druhy ovoce, dokonce už i muffiny naslano a začínate mít pocit, že už se i muffiny stávají okoukaným dezertem. My Vás vyvedeme z omylu.
Článek
Ananasový dort
Ananasový dort Jak už samotný název napovídá, máte se opravdu na co těšit. Ananasová buchta, svěží, lehká a zároveň neuvěřitelně rychlá a jednoduchá. Vyzkoušejte a zažijte ten „pravý orgasmus“.