Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka

Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová se v úterý 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Do třetice přivedla na svět krásnou a zdravou dceru, která dostala nádherné jméno Rozárka. Otcem holčičky je Agátin partner Jaromír Soukup.

Ve svých 37 letech Agáta přivedla na svět třetího potomka. 11letý Kryšpín a 5letá Mia se tak dočkali sestřičky Rozárky, kterou budou jistě opatrovat jako oko v hlavě. Rozárčiným tátou je 54letý mediální magnát Jaromír Soukup, který má již dvě dospělé děti z prvního manželství.

“Moje holky. Jsou úžasné a božské. Pan doktor Vlk a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady jsou nejlepší,” oznámil na Instagramu narození své dcerky Rozárky hrdý táta Jaromír Soukup. 

Rozárka přišla na svět v úterý 11. dubna 2023 v podvečerních hodinách. Její maminka již krátce před desátou večer vložila na svůj Instagram video, kde sledujícím představila svou novorozenou dcerušku. 

“Tak tohle je holčička naše,” říká Agáta Hanychová na videu, zatímco v náručí drží svou Rozárku a její partner Jaromír Soukup ji láskyplně líbá na čelo.

Instagram Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa následně zaplavila spousta gratulací. I my jim k novorozené dcerce moc gratulujeme a přejeme Rozárce a její mamince hlavně spoustu zdraví!

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova, Instagram.com/jaromir_soukup 

Autor:
Publikováno: 12. 4. 2023 10:24 Nahlásit obsah