Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová?

Den matek českých celebrit: Jak tento svátek oslavila Monika Bagárová, Gabriela Koukalová nebo Taťána Kuchařová? Zdroj: Shutterstock

Druhou květnovou neděli si každoročně připomínáme Den matek. Jedná se o významnou událost a snad nikdo z nás v tento den nezapomněl popřát své mamince. Že je máma nejdůležitějším člověkem pod sluncem, zdůraznily na sociálních sítích také mnohé české celebrity. Kdo si vzpomněl na svou maminku, kdo pogratuloval i tchyni a kdo dostal pugét květin?

Den matek je můj oblíbený svátek. Od té doby, co mám Ruminku, si totiž o to víc vážím své úžasné maminky, která mi vždy byla tou největší oporou. Máma a dcera, to je pouto, které se nedá popsat, a je to ta největší láska!” napsala o dni všech maminek Monika Bagárová. 

Tato zpěvačka a moderátorka druhou květnovou neděli na svou maminku rozhodně nezapomněla. I Monika Bagárová dostala ke Dni matek nádherný pugét řezaných květin. Jak přiznala na Instagramu, tento dárek jí věnovala sestra Natálie.

Fotku se svou milovanou maminkou sdílela na Instagramu také zpěvačka Kamila Nývltová. “Dnes mají svátek naše maminky. Milujme je,” přidala všeříkající popisek.

Všem maminkám, babičkám a prababičkám popřála rovněž moderátorka a bývalá biatlonová hvězda Gabriela Koukalová. Svým příznivcům však na Instagramu neukázala fotku své maminky, nýbrž své tchyně. Jak je to možné?

“Všem maminkám, drahým babičkám a prababičkám přejeme s Belkou ze srdce vše nejlepší k dnešnímu svátečnímu dni. Je to ostuda, protože aktuální fotky mojí maminky nemám žádné, neb se nechce fotit ani pod výhružkou přinesení myši do naší domácnosti. Fotku druhé babičky @kaderabkovajar máme aktuální. Ráda sdílím, ať vidíte, jakou má Belka babi kočandu. Oběma maminkám nejvíc děkujeme za vše,” poděkovala u příležitosti Dne matek Gabriela Koukalová jak své mamince, tak své tchyni.

Druhou květnovou neděli sdílela na Instagramu společnou fotku se svou maminkou i modelka Taťána Kuchařová. Při pohledu na snímek je na první pohled patrné, že jablko nepadlo daleko od stromu a že krása se v rodině Taťány Kuchařové dědí. “Mami… Děkuji ti za to všechno,” vzkázala své mámě bývalá Miss World.

To influencerka, herečka a zpěvačka Mariana Prachařová si na Den matek se svou maminkou Danou Batulkovou pořídila rovnou stylové selfie. “Krásnej Den matek! I já jsem dovezla tý svojí tu kytku, ať má radost,” okomentovala snímek Mariana Prachařová na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 9. 5. 2022 10:25 Nahlásit obsah