Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila

Jak dnes vypadá Paloma z Hříšné lásky? Herečka Silvia Navarro se od dob natáčení telenovely vůbec nezměnila Zdroj: Shutterstock

Mexická telenovela Hříšná láska z roku 2001 se stala celosvětovým hitem. Sledovat ji můžete na některých českých TV stanicích i v současnosti. Hlavní postavu Palomy si zahrála mexická herečka Silvia Navarro. Zajímá vás, jak tato krásná žena vypadá v současnosti? Od dob natáčení telenovely se prakticky nezměnila.

Telenovela Hříšná láska (španělsky Cuando seas mía) znamenala v herecké kariéře Silvie Navarro obrovský průlom. Z herečky, která byla známá pouze v Mexiku a některých dalších latinskoamerických zemích, se stala hvězda světového formátu.

Silvia Navarro si v mexické telenovele zahrála roli krásné sběračky kávy Palomy, do které se zamiluje bohatý dědic kávovníkových plantáží Diego. Celkem v 238 epizodách můžete následně sledovat boj lásky s intrikami, nenávistí a chamtivostí. Jak už to v telenovelách bývá, nakonec vše dobře dopadne.

Představitelka Palomy, Silvia Navarro, která se narodila 14. září 1978, měla v době natáčení telenovely 23 let. Jak dokazuje instagramový profil této krásné herečky, i po více než 20 letech od natáčení Hříšné lásky se takřka nezměnila a pořád vypadá úžasně.

Silvia Navarro je stále coby herečka velmi žádaná a nabídky se jí jenom hrnou. Vidět ji můžete jak v nejnovějších mexických filmech, tak seriálech. 

Co se týče osobního života, Silvia se svým dlouholetým přítelem Gerardem Casonovem vychovává společného 7letého syna Leona. Představitelka krásné Palomy je také velkou milovnicí zvířat. Má doma psy, kočky, a dokonce kanárky.

Zdroj: En.wikipedia.org, Csfd.cz, Emma.pluska.sk
Autor:
Publikováno: 19. 8. 2022 09:27 Nahlásit obsah