Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně

Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně Zdroj: Profimedia

Mateřství je plné radostí i starostí. Své by o tom mohla vyprávět herečka Lucie Benešová, která je čtyřnásobnou maminkou. Tentokrát ji dostal její syn Štěpán, který v rámci příprav na talentové zkoušky na uměleckou školu posprejoval v koupelně vanu. Lucie Benešová však zůstala nad věcí, a právě proto ji spousta lidí nazvala “svatou ženou".

Herečka Lucie Benešová má s výchovou dětí bohaté zkušenosti a - jak napovídá její poslední zážitek - může se pochlubit také nervy z oceli. Naposledy ji překvapil její pubertální syn Štěpán, který v rámci přijímacích zkoušek na uměleckou školu udělal v koupelně pěkný nepořádek.

“Ach bože, dorazím domů a najdu moji milovanou rohovou vanu v tomhle stavu a nejde to dolů!!! Proč? Náš Štěpíček se rozhodl, že už nechce být ekonom a zkusí umělecký výtvarný směr, a připravuje se na zítřejší talentovky,” podělila se Lucie Benešová na Instagramu o své mateřské útrapy. Nezapomněla připojit také fotku posprejované vany, z níž ostatním doslova spadla brada.

Herečka doplnila, že její syn Štěpán Matonoha v koupelně tvořil na přijímací zkoušky umělecký obraz, a právě kvůli němu prý musel posprejovat a nabarvit celou vanu.

“Že prý to půjde lehce dolů. No a nejde to dolů a už vůbec né lehce. Tak snad se aspoň zítra dostaneš, ty náš synku nezbedný. Jdu schánět spešl ředidlo, Štěpa tvoří a nemá na to čas. Veselý barevný den všem! Hlavně klid a humor,” dodala sympatická herečka, které spousta lidí obdivně napsala, že má nervy z oceli.

V dalším instagramovém příspěvku Lucie Benešová popsala pokračování svého story z posprejovanou vanou. Podle mnohých musí mít tato krásná žena opravdu svatozář, neboť vzniklý nepořádek stále zvládá s ledovým klidem.

“Takže jsem během dneška tajně doufala, že tu vanu dá Štěpíček dohromady čističema, co jsem mu sehnala (děkuji vám za tipy, snad je někdy vyzkouším). Přijdu z roboty orvaná, otevřu dveře koupelny, že půjdu po celém dni do vany a ejhle… Ještě přibyl umělecký novinový obsah a víc barev v celé koupelně. Jestli se ten chlapec zítra nedostane, tak ať mi nechodí na oči,” dodala čtyřnásobná maminka Lucie Benešová.

A jak se to bude s čištěním vany v koupelně Lucie Benešové a Tomáše Matonohy vyvíjet dále? Pokračování se jistě brzy dozvíme v dalším instagramovém příspěvku.

Zdroj: Instagram.com/lucibenesova_official
Autor:
Publikováno: 30. 6. 2022 09:43 Nahlásit obsah