Lucie Vondráčková má nový účes. Podle fanoušků v něm vypadá jako usedlá teta

Lucie Vondráčková má nový účes. Podle fanoušků v něm vypadá jako usedlá teta Zdroj: Profimedia

Věčně mladě vypadající zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková podle svých fanoušků tentokrát přestřelila. Na Instagramu se pochlubila novým účesem, na který však řada lidí reagovala velmi rozpačitě. Objevily se i názory, že nový střih a barva zpěvačce vůbec nesvědčí a že v novém účesu vypadá spíš jako usedlá teta. Co si o tom myslíte vy?

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková, která je proslulá svým mladistvým image, tentokrát všechny velmi překvapila. Na vernisáži Mistři renesanci v pražském Mánesu se objevila v novém účesu. Změnou svého image se následně pochlubila na svém instagramovém účtu. Jenže reakce, které přišly, následně vůbec nečekala.

“Nová role, nové vlasy… A krásná výstava, která vás přenese do uměleckého světa Leonarda a Michelangela… octnete se ve Florencii i v Sixtinské kapli… a přitom budete v Mánesu a u Vltavy… Magická forma cestování v čase…,” napsala Lucie Vondráčková a připojila fotky s novým střihem a barvou vlasů.

Lucie Vondráčková se od svých sledujících překvapivě dočkala velké kritiky. I když ji řada lidí za vlasovou změnu pochválila, většina se shodla na tom, že jí nový účes vůbec nesluší a přidává jí roky.

Zdroj: Shutterstock “Za mě určitě NE! Usedlá teta.”, “Vypadáte Lucko v té tmavé staře.”, “Lucie, jste krásná žena, ale promiňte, s tímto účesem na mě působíte jako velmi dobře udržovaná padesátnice.” Napsali svůj názor zpěvaččini sledující.

Fanoušci Lucii Vondráčkové dále vzkázali, ať se vrátí zpátky k blond barvě vlasů, protože ta jí sluší nejvíc. “Až dotočím, ano? :)” slíbila svým instagramovým sledujícím Lucie a zároveň naznačila, že nový účes je aktuální součástí její nejnovější herecké role.

Zdroj: Instagram.com/lucievondrackovaofficial
Autor:
Publikováno: 6. 3. 2023 12:47 Nahlásit obsah