Moderátorka Lucie Křížková se pustila do Adventního běhání. Už má v nohách skoro maraton

Moderátorka Lucie Křížková se pustila do Adventního běhání. Už má v nohách skoro maraton Zdroj: Profimedia

Také jste se připojili do výzvy Adventní běhání 2021? Podstatou této akce je zvednout se každý den od 1. do 25. prosince z gauče a jít si ven zaběhat alespoň na 30 minut. Do Adventního běhání se pustila také moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková. Běhá poctivě každý den a už má za sebou skoro maraton.

Moderátorka Lucie Křížková je dlouhé roky nadšenou běžkyní. Ačkoliv nerada běhá v zimě, letos v prosinci udělala výjimku, aby se zapojila tak jako tisícovky dalších nadšenců v Česku do Adventního běhání. 

Jaká jsou pravidla této výzvy? Vyrazit v adventním čase každý den do terénu a zaběhat si alespoň na 30 minut. Výtěžek charitativní akce Adventní běhání 2021 přitom půjde na pomoc třem malým slečnám, se kterými se život vůbec nemazlil.

“V zimě nerada běhám. Některé roky jsem vlastně neběhala vůbec. Nebo jen jednou za měsíc. Bojím se běhat za tmy a nechci si namlít na zmrzlém sněhu. Ale…!! @adventnibehani. Takže musím. Prostě se na těch 30 min denně hecnu. Kdo letos běhá taky? Pokud akci neznáte - běžíme v tom spolu, pro dobrou věc. Každý vyběhaný kilometr se díky podporujícím firmám promění v peníze a pomůže těm, kteří to opravdu potřebují. Loni se podařilo vyběhat přes milion. Bude to letos víc?” napsala na Instagram sympatická moderátorka pořadu Sama doma.

Lucie Křížková běhá od 1. prosince poctivě každý den. V nohách má už takřka maraton a jak přiznává, rozhodně s adventní běžeckou výzvou nekončí.

6. den @adventnibehani a je tam skoro maraton. Vím, pro někoho, kdo hodně běhá, je to vzdálenost, kterou zvládne za den, dva, ale já obdivuji všechny, kteří vyběhnou byť jen na těch 30 min denně. Děti, práce, domácnost… Ono to není jen tak. Ale když se chce, čas se najde. Tak všem držím pěsti do dalších kilometrů. Běžíme pro dobrou věc, ale běžíme i pro sebe,” dodala nadšená běžkyně Lucie Křížková.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 7. 12. 2021 10:39 Nahlásit obsah