Hluchá holčička Georgina Louise poprvé uslyšela hlas své mámy: Nadšeně výskala a radostně se smála

Hluchá holčička Georgina Louise poprvé uslyšela hlas své mámy: Nadšeně výskala a radostně se smála Zdroj: Twitter.com | Paul Adisson

Všichni nastávající rodiče si ze srdce přejí, aby bylo jejich miminko po narození zcela zdravé. Spousta z nich ovšem takové štěstí nemá. Tak jako rodiče malé Georginy Louise, která se bohužel narodila hluchá. Dnešní medicína ale dokáže zázraky, holčička tak po několika měsících poprvé uslyšela hlas své mámy.

Holčička dostala ve svých 4 měsících speciální naslouchadla

Začátkem letošního prosince se táta malé Georginy Louise, Paul Addison, podělil s ostatními na svém twitterovém účtu o velmi emotivní video. Jeho dcerka, která se narodila téměř hluchá, dostala ve čtyřech měsících svého života od týmu lékařů speciální naslouchací přístroje. Díky nim mohla poprvé uslyšet hlas své maminky Louise.

Zdroj: Twitter.com | Paul Adisson Dojemná reakce dívenky na hlas mámy

Reakce děvčátka zachycená na videu dojala snad každého. Poté, co Georgina Louise poprvé slyší svou mámu, se nejprve rozhlédne a poté nadšeně výská a s radostí se směje. Není se proto čemu divit, že se video hned po svém zveřejnění začalo masově šířit i mezi dalšími uživateli Twitteru.

Ve videu můžete slyšet i samotnou Georginu maminku. „Dobře, právě jsme zapnuli naslouchadla. Řekneme všem ahoj. Můžeš říct ahoj?“ Malá Gigi, jak jí rodiče přezdívají, je následně kvůli hlasu své mámy celá bez sebe. „Wow, to je opravdu velmi hlasité ahoj,“ komentuje poté radostný projev své dcery šťastná maminka Louise.

Rodiče se snaží o to, aby jejich dcerka mohla plnohodnotně žít

Toto emotivní video dojalo snad všechny lidi, kteří jej zhlédli. Také rodiče malé holčičky, tatínek Paul a maminka Louise, byli příjemně překvapeni z pozitivních reakcí a vyznáním lásky, které od ostatních na Twitteru obdrželi. Nechali se navíc slyšet, že se svou dcerkou docházejí stále ke specialistům, kteří se snaží o to, aby se její sluch stále zlepšoval a aby Georgina Louise mohla v budoucnu fungovat stejně jako její „zdraví“ vrstevníci.

Autor:
Publikováno: 12. 12. 2019 10:56 Nahlásit obsah