Kategorie Hubnutí

Článek
Jarní detoxikace: Kdy s ní začít, jak dlouho držet a jak vypadá vzorový jídelníček
Jarní detoxikace: Kdy s ní začít, jak dlouho držet a jak vypadá vzorový jídelníček S příchodem jara nastal ideální čas pro jarní očistu, která na lidské tělo působí blahodárně jak po fyzické, tak psychické stránce. Zajímá vás, jak dlouho by se měla jarní detoxikace držet, jaká jsou její základní pravidla a jak vypadá její vzorový jídelníček? Na tyto otázky vám postupně odpovíme.
Článek
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim Ráno dělá den, stejně tak ovlivňuje harmonogram fyziologických procesů těla. Naše ranní rituály určují, zda budeme jíst velký nebo malý oběd, zda tělo použije všechny kalorie nebo si je uloží. To má zásadní vliv na to, jestli se nám podaří zhubnout.
Článek
Kardamom: Koření, které vám efektivně pomůže zhubnout
Kardamom: Koření, které vám efektivně pomůže zhubnout Bohužel ne všichni z nás mají to štěstí, že jim k vysněné postavě dopomůže zdravá strava a pravidelné cvičení. Ať totiž děláme, co děláme, nadbytečná kila nechtějí dolů a my si tedy musíme pomoci i jinými způsoby.
Článek
Ženy narozené v těchto 3 znameních zvěrokruhu přibírají nejvíc na váze. Patříte mezi ně?
Ženy narozené v těchto 3 znameních zvěrokruhu přibírají nejvíc na váze. Patříte mezi ně? Toužíte po dokonalé postavě, ovšem máte problém zhubnout a své tělo zpevnit a vyrýsovat? Pokud jste na tuto otázku odpověděla kladně, problém může být také ve vašem znamení zvěrokruhu. Představíme vám 3 hvězdná znamení, která nejčastěji bojují s kilogramy navíc. Našla jste se mezi nimi?
Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
Článek
5 důvodů, proč nevynechávat snídani
5 důvodů, proč nevynechávat snídani V mnoha časopisech a magazínech, které se zabývají zdravým životním stylem, se dočítáme, že snídaně patří mezi nejdůležitější jídla dne a rozhodně bychom ji neměli vynechávat? Proč tomu tak ale ve skutečnosti je?
Článek
Nedaří se vám rychle zhubnout? Zbavte se nadbytečné vody v těle
Nedaří se vám rychle zhubnout? Zbavte se nadbytečné vody v těle Nedaří se vám zhubnout? Ve většině případů je hlavní příčinou zadržování vody v těle. A co všechno tedy toto zadržování může způsobovat a jak se přebytečné vody v těle zbavit?
Článek
Přítel jí byl nevěrný, tak se vyjedla na 130 kilogramů. Harriet Southanová však po radikální proměně zhubla 65 kilo
Přítel jí byl nevěrný, tak se vyjedla na 130 kilogramů. Harriet Southanová však po radikální proměně zhubla 65 kilo Britka Harriet Southanová patřila k ženám, které se naučily své deprese a smutek zahánět jídlem. Když jí bylo náct, podvedl ji přítel a jedinou útěchou se pro ni stalo právě jídlo. Ze štíhlé dívky se vykrmila na neuvěřitelných 130 kilogramů. Po letech šla do sebe a neuvěřitelně zhubla tak, že ji nepoznávají ani její staří přátelé.
Článek
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci Modelka Agáta Hanychová to na Instagramu zase pěkně schytala. Veřejně si postěžovala, že na 178 centimetrů své výšky váží 64 kilogramů. Dodala, že se svou hmotností není spokojená a že 64 kilogramů je pro ni šílené číslo. Na toto konto se do ní sledující pořádně pustili. Vzkázali jí, že rozhodně není dobrým příkladem pro mladé holky.
(112) Načíst více