Známá slovenská influencerka Nina Skalíková zhubla 25 kilogramů. Otevřeně popsala náročnou cestu za svým vysněným tělem

Známá slovenská influencerka Nina Skalíková zhubla 25 kilogramů. Otevřeně popsala náročnou cestu za svým vysněným tělem Zdroj: Instagram.com @ninaskalikova

Milujete fast food, máte sedavé zaměstnání a místo toho, abyste si šla zaběhat, raději se uvelebíte před televizí? Pokud se v tom poznáváte, zaděláváte si na problém, kterým je nadváha či obezita. Své by vám o tom řekla slovenská influencerka Nina Skalíková, která na svém Instagramu i YouTube kanále zveřejnila svou neuvěřitelnou proměnu.

Slovenská influencerka Nina Skalíková se na svém instagramovém účtu otevřeně rozepsala o tom, že v posledních dvou letech zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů. Tato krásná žena přiznává, že hubnutí neprobíhalo zrovna hladce a v některých chvílích zažívala velká muka.

“Moje počáteční radost z toho, že jsem zhubla 15 kilo a získala jsem štíhlou postavu, netrvala dlouho. A to kvůli mé chybě. Přibrala jsem zpátky 10 kilogramů, které pro mě bylo velmi těžké zhubnout,” popisuje Nina.

Nepříjemný jojo efekt ji dohnal k tomu, aby začala držet velmi drastickou dietu, což ale vyústilo v záchvaty přejídání. Z toho, co snědla, měla černé svědomí, proto se následně snažila snězené jídlo vyzvracet na toaletě. 

“Na cestě za ženou, kterou jsem nyní, jsem si vyzkoušela snad všechno. O mých chybách při hubnutí mluvím otevřeně proto, abych před nimi varovala všechny ženy, které jsou nyní na samém začátku,” vysvětluje mladá Slovenka.

Ke správnému a zdravému způsobu hubnutí Ninu Skalíkovou nasměroval až její osobní trenér Adam Smolenický. Pod jeho vedením tato mladá žena začala dodržovat zdravý a vyvážený jídelníček a také se začala pravidelně hýbat. A právě díky tomu i díky její pevné vůli ručička na váze po dvou letech snažení ukázala o 25 kilogramů méně.

“Jsem vděčná za to, kým jsem byla dříve. Bez toho bych se nikdy nezamilovala do zdravého životního stylu a pohybu. Podotýkám, že nikdy předtím jsem se necítila lépe než teď,” říká otevřeně Nina Skalíková.

Své hubnutí do nejmenšího detailu popsala i na svém YouTube kanále. Ve videu vypráví nejen o zdravém hubnutí, ale zmiňuje se také o velkých dietních chybách, kterých by se ostatní měli raději vyvarovat.

Autor:
Publikováno: 21. 7. 2020 09:54 Nahlásit obsah