Kategorie Jahody

Článek
Jahodový koktejl se šlehačkou nikdy neomrzí. Připravte si recept jako z mléčného baru
Jahodový koktejl se šlehačkou nikdy neomrzí. Připravte si recept jako z mléčného baru Co si tak připravit báječný jahodový koktejl, který bude chutnat jako z mléčného baru? Tato pochoutka z čerstvých jahod, kterou řada z nás miluje už od dětství, zkrátka nikdy neomrzí. Přinášíme recept na jahodový koktejl se šlehačkou, který je nejlepší z domácích jahod.
Článek
Samosběr jahod 2023: Přehled, kam vyrazit v Praze, Brně či Plzni a okolí
Samosběr jahod 2023: Přehled, kam vyrazit v Praze, Brně či Plzni a okolí Sezóna jahod je opět tu. Pokud nemáte vlastní zahradu, můžete si tyto voňavé plody vlastnoručně nasbírat jinde. Stačí vyrazit na samosběr jahod, kde budete mít ve srovnání se supermarkety záruku čerstvosti i nižší ceny. Kam se tedy vydat na samosběr jahod 2023 v rámci Česka? Přinášíme základní přehled.
Článek
Co pěstovat a nepěstovat vedle jahod? Přinášíme seznam plodin, které vám mohou zničit úrodu
Co pěstovat a nepěstovat vedle jahod? Přinášíme seznam plodin, které vám mohou zničit úrodu Pěstujete jahody a chcete, aby se jim na záhoncích opravdu dařilo? Chce to vyladit symbiózu s ostatními rostlinami, které máte na zahradě. Jahody se totiž s některými rostlinami nesnesou, v blízkosti jiných zase skvěle fungují. Co tedy pěstovat a nepěstovat vedle jahod?
Článek
Rychlovky z jahod: Přinášíme tipy na recepty z jahod, které jsou rychlé, snadné a jejichž chuť si zamilujete
Rychlovky z jahod: Přinášíme tipy na recepty z jahod, které jsou rychlé, snadné a jejichž chuť si zamilujete Přemýšlíte, co s úrodou jahod? Připravte si z těchto sladkých červených plodů něco dobrého. Že máte málo času? Potom vyzkoušejte rychlovky z jahod například v podobě hrnkového koláče, nepečeného dezertu nebo zmrzliny. Tyto recepty z jahod jsou rychlé, snadné a chutnají výtečně.
Článek
Alergie na jahody se projevuje nejen vyrážkou. Alergická reakce může být velmi nebezpečná
Alergie na jahody se projevuje nejen vyrážkou. Alergická reakce může být velmi nebezpečná Kdo by nemiloval jahody? Někteří lidé si však musejí na tyto červené sladké plody nechat zajít chuť. A to v případě, jestliže trpí alergií na jahody. K této alergii přitom neinklinují pouze děti, může se u vás objevit v jakémkoliv věku. Jak se alergie na jahody projevuje a které látky ji způsobují?
Článek
Rybízová, třešňová a jahodová bublanina jsou hity léta: Vyzkoušejte klasický recept, kterému neodoláte
Rybízová, třešňová a jahodová bublanina jsou hity léta: Vyzkoušejte klasický recept, kterému neodoláte Bublanina s ovocem patří k evergreenům každého léta. Také na tento skvělý a zároveň jednoduchý moučník nedáte dopustit? Bublanina je skvělá s jahodami, třešněmi, rybízem nebo švestkami. Máme pro vás klasický recept na bublaninu s ovocem, jehož chuť si zkrátka zamilujete.
Článek
Domácí nanuky 5x jinak: Vyzkoušejte recepty z jogurtu, jahod nebo banánu
Domácí nanuky 5x jinak: Vyzkoušejte recepty z jogurtu, jahod nebo banánu Domácí nanuky patří mezi dokonalé letní osvěžení, které je vhodné i pro děti. Zdravé domácí nanuky si můžete dle své chuti jednoduše vyrobit i doma. Máme pro vás celkem pět receptů na domácí nanuky, které rozhodně stojí za vyzkoušení.
(9) Načíst více