Kategorie Jídlo

Článek
Tato šokující fakta o potravinách, které často tvoří součást vašeho jídelníčku, vás překvapí
Tato šokující fakta o potravinách, které často tvoří součást vašeho jídelníčku, vás překvapí Věděli jste, že na Islandu se vyrábí pivo z velryb? Anebo že muškátový oříšek má ve větších dávkách halucinogenní účinky, a tudíž je v některých státech světa zakázán? Známe i další šokující fakta o potravinách, z nichž některé si často rádi dopřáváte!
Článek
Trápí vás nafouknuté bříško? Začněte dodržovat těchto 7 pravidel!
Trápí vás nafouknuté bříško? Začněte dodržovat těchto 7 pravidel! Nejedna z nás jistě každé ráno obdivuje své krásně ploché bříško v zrcadle, které se během dne ale vytratí a změní se v něco, co připomíná nafouklý balón. Není totiž nic horšího, než mít doma ve skříni kousky oblečení, které kvůli nafouklému bříšku nemůžeme nosit.
Článek
Zlozvyk jménem přejídání - co v našem těle způsobuje a jak se ho zbavit?
Zlozvyk jménem přejídání - co v našem těle způsobuje a jak se ho zbavit? Jistě všichni víme, jaký je to pocit, když se člověk přejí. Ovšem věděli jste, co přesně se v našem těle děje a jak se tohoto zlozvyku zbavit? Na to se dnes zaměříme v následujícím opravdu velmi zajímavém článku!
Článek
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den?
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den? Ovesné vločky bývají obecně vnímány jako zdravá potravina a najdete je v takřka každém vyváženém jídelníčku. Proč tomu tak ale je a co získáme tím, pokud je budeme konzumovat? Na to se podíváme v dnešním článku.
Článek
Čtenářka píše: Co je dobré na nervy nejen při sledování MS v ledním hokeji?
Čtenářka píše: Co je dobré na nervy nejen při sledování MS v ledním hokeji? Díváte se na důležitá utkání a ze samých nervů byste ohryzali stůl? Prohlédněte si náš seznam zaručených pomocníků v boji proti stresu. Nechejte se inspirovat, ať už vždy víte, po čem sáhnout, aby vaše nervy zůstaly nepošramocené.
(26) Načíst více