Influencerka chodí jenom s muži, kteří vydělají víc než 5,4 milionu Kč ročně. Na partnery má i další přísné požadavky

Influencerka chodí jenom s muži, kteří vydělají víc než 5,4 milionu Kč ročně. Na partnery má i další přísné požadavky Zdroj: Profimedia

Máte při výběru svého potenciálního partnera nějaké speciální požadavky? I když odpovíte, že ano, rozhodně vás zaskočí přístup influencerky Chloe Amour, která sestavila seznam parametrů, které musí její partner splňovat. Kromě jiného by měl vydělávat v přepočtu nejméně 5,4 milionu Kč ročně.

32letá influencerka Chloe Amour se netají tím, že je zlatokopka. V životě se chce mít dobře. Touží být materiálně zajištěná a mít po boku laskavého a milujícího muže. Právě proto má na svého potenciálního partnera velmi vysoké nároky.

Online modelka zveřejnila seznam všech parametrů, které by měl její protějšek splňovat. Ze svých někdy až přemrštěných nároků však podle svých slov nehodlá ani o píď couvnout, protože nápadníků má opravdu dost.

Jak Chloe Amour uvedla, finanční jistota je pro ni velmi důležitá. Proto chce chodit pouze s muži, kteří vydělají alespoň 206 058 dolarů ročně - tedy v přepočtu více než 5,4 milionu Kč. Díky tomuto přístupu se dle svých slov vyhne nevhodným mužům, neboť touží po partnerovi, který se zvládne postarat o svou ženu i celou rodinu.

Ve svém seznamu influencerka dále uvádí, že preferuje muže s emoční inteligencí a hodně důležité pro ni rovněž je, když její protějšek dobře líbá. Chloe dále upřednostňuje zralejší muže. Hledá někoho, kdo je sebevědomý, nezávislý, chytrý, zábavný, duchovně založený, chápavý, neodsuzující a sexuální zkušený.

Zdroj: Pixabay “Nezakládám si na prvním dojmu. Dávám přednost starším mužům, protože chlapům déle trvá, než dospějí a získají zkušenosti v různých oblastech svého života,” vyjádřila se otevřeně influencerka.

Čeho by se měl naopak její muž snů vyvarovat? Chloe Amour se vyhýbá nečestným mužům, pánům se špatnou hygienou a pařmenům. Dodala také, že by její potenciální partner neměl být ženatý nebo mít vlastní děti.

Co si o těchto nárocích na potenciálního partnera myslíte? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Instagram.com/realchloeamour
Autor:
Publikováno: 18. 9. 2023 09:37 Nahlásit obsah