Recept na šťastné a spokojené manželství? Žádné děti, radí britská moderátorka

Recept na šťastné a spokojené manželství? Žádné děti, radí britská moderátorka Zdroj: Shutterstock

Jak mít šťastné manželství? Odpovědí na tuto otázku byste našli opravdu spoustu a samozřejmě by se od sebe výrazně lišily. Moderátorka a produkční britské televizní stanice BBC Kate Humble v tom má jasno. Šťastné a spokojené manželství si podle ní udržíte tehdy, když nebudete mít děti. Co na tento její názor říkáte?

Klape jim to údajně proto, že nemají děti

53letá britská moderátorka Kate Humble žije ve šťastném manželství s 61letým televizním producentem Ludem Grahamem již 30 let. A protože to v jejich dlouholetém vztahu nijak neskřípe, list Daily Mail se tohoto manželského páru zeptal na recept na šťastné a spokojené manželství.

Dvojice, která si řekla ano v roce 1992, prozradila, že to mezi nimi klape proto, že nemají děti. V bezdětném manželství totiž mají oba dva “spoustu prostoru k růstu” a cítí se velmi svobodně.

V bezdětném manželství máte svobodu a volnost, tvrdí Kate Humble

“Myslím, že když nebudete mít děti, získáte svobodu a volnost, kterou rodiče nemají. Za 30 společných let jsme hodně rostli, vyvíjeli se a měnili se. V mnoha ohledech jsme měli spoustu prostoru, abychom si to navzájem umožnili. Ani od sebe nemáme velká očekávání. Nečekám, že můj muž bude živitelem rodiny; on zase neočekává, že budu matkou,” sdělila svůj názor Kate Humble.

Zdroj: Shutterstock Rozhodla se, že nebude mít děti již ve 14 letech

Moderátorka a produkční britské televizní stanice BBC přiznala, že v posledních letech čelila velkému nátlaku v tom, aby se ospravedlnila, proč se rozhodla nemít děti. Kate Humble si myslí, že je velmi nespravedlivé, když společnost ženy odsuzuje za to, že se rozhodly zůstat bezdětné.

Tato 53letá žena dodává, že čím je starší, tak se méně stará o to, co si myslí ostatní. “Velmi brzy jsem věděla, že nechci děti. Vím, že to zní hrozně, ale já to tak prostě cítím,” podotkla Kate Humble, která si uvědomila, že nechce být matkou již ve svých 14 letech.

Jaký je podle vás recept na šťastné a spokojené manželství? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/kmhumble, Dailymail.co.uk

Autor:
Publikováno: 26. 9. 2022 09:19 Nahlásit obsah