Vzpomínky na den D jim zkazil koronavirus: Na svatbě Emmy a Scotta Maggsových se nakazilo 37 hostů

Vzpomínky na den D jim zkazil koronavirus: Na svatbě Emmy a Scotta Maggsových se nakazilo 37 hostů Zdroj: newsfeeds.media

Když Emma a Scott Maggsovi začali v loňském roce plánovat svatbu, to, co se na ní přihodí, nečekali ani v tom nejhorším snu. Svůj den D v luxusním rezortu ve Stanwell Tops poblíž Sydney prožili 6. března opravdu pohádkově. Ovšem pár dnů na to se začali postupně dovídat, že se na jejich svatbě nakazilo koronavirem celkem 37 hostů.

Svatební idylka netrvala příliš dlouho

Emma a Scott Maggsovi měli svatbu jako z katalogu. Do luxusního rezortu v australském Stanwell Tops pozvali celkem 140 hostů, kteří je doprovázeli jejich dokonalým dnem D. Bezprostředně po svatbě novomanželé odletěli na líbánky na Maledivy, kde si dále užívali svou vysněnou idylku. Ta ovšem netrvala dlouho.

Již po pár dnech jim přišla SMS zpráva o tom, že se na jejich svatbě nakazili novým koronavirem dva hosté. Tato zpráva však nebyla poslední. Číslo infikovaných svatebčanů se vyšplhalo na neuvěřitelným třicet sedm. Koronavirem onemocnělo několik seniorů, ale i těhotná žena se dvěma dětmi nebo senátor Nového Jižního Walesu Andrew Bragg, který byl také mezi svatebními hosty.

Zdroj: Shutterstock.com Emma a Scott se koronavirem nenakazili

„Když jsme se začali dovídat o prvních nakažených, byli jsme v naprostém šoku. Tohle vůbec nikdo nečekal. Celým srdcem jsme chtěli, aby všichni naši přátelé byli v bezpečí a v pořádku,“ uvedli novomanželé Maggsovi, kteří šli po návratu z Malediv ihned do domácí karantény. Emma a Scott se však novým koronavirem nenakazili, jejich výsledky testů jsou (zatím) negativní.

„Se všemi svatebními hosty jsme se objímali a líbali celou noc. Nedokážeme si proto vysvětlit, že my nakažení nejsme,“ sdělila pro list Sydney Morning Herald novomanželka Emma.

Zdroj: Msn.com Novomanželé se stali terčem nenávistným útoků

V důsledku masivní nákazy novým koronavirem na jejich svatbě se novomanželé Emma a Scott Maggsovi stali terčem nenávistných útoků. Lidé je obviňují z nezodpovědnosti i z toho, že zbytečně roznesli onemocnění COVID-19 po části Austrálie. Jejich svatba se však konala paradoxně ještě před tím, než australský premiér Scott Morrison vydal nařízení, aby od sebe všichni Australané udržovali bezpečnou vzdálenost 1,5 metru, a také, než zakázal konání akcí nad sto lidí v uzavřených prostorách.

Autor:
Publikováno: 26. 3. 2020 11:25 Nahlásit obsah