Kategorie Nepečené cukroví

Článek
Recept na kávová zrna v čokoládě: Nepečené vánoční cukroví, na kterém si milovníci kávy rádi pochutnají po celý rok
Recept na kávová zrna v čokoládě: Nepečené vánoční cukroví, na kterém si milovníci kávy rádi pochutnají po celý rok Chcete si letos připravit skutečně originální a chutné nepečené vánoční cukroví? Zvlášť pokud patříte k milovníkům kávy, tím pravým pro vás jsou kávová zrna v čokoládě, kterým rozhodně neodoláte. Vyzkoušejte následující recept na kávová zrna, která voní kávou a kakaem a která jsou polité čokoládou.
Článek
Domácí nízkokalorické Raffaello, které si můžete dopřát bez výčitek
Domácí nízkokalorické Raffaello, které si můžete dopřát bez výčitek Vánoce nejsou zrovna svátky, kdy bychom především my ženy jásaly. Tím hlavně myslíme to, že naše dieta je rázem ta tam! Začíná to sladkostmi na Mikuláše, přes vánočního smaženého kapra s bramborovým salátem a cukroví, které prostě musíme ochutnat až po obležené mísy a chlebíčky na Silvestra.
Článek
Recept na margotkové kuličky: Nepečené vánoční cukroví, po kterém se zapráší
Recept na margotkové kuličky: Nepečené vánoční cukroví, po kterém se zapráší Burizonové koule, medovníkové kuličky, raffaello nebo kokosová roláda patří k oblíbeným druhům nepečeného vánočního cukroví, které nesmí chybět na svátečně prostřeném stole. Už jste ale vyzkoušeli margotkové kuličky? Pokud patříte mezi příznivce tyčinky Margot, recept na margotkové kuličky je pro vás jako stvořený.
Článek
Kdy začít péct vánoční cukroví? Každý druh to má jinak, připravte si plán
Kdy začít péct vánoční cukroví? Každý druh to má jinak, připravte si plán Rozhodli jste se, že si letos napečete všechno vánoční cukroví sami? V tom případě si jistě říkáte, kdy přesně začít. Odpověď na tuto otázku závisí na tom, pro jaké druhy vánočního cukroví jste se rozhodli. Zatímco na zázvorky je čas již koncem listopadu, například vosí hnízda si připravte až těsně před Vánoci.
Článek
Recept na medovníkové kuličky: Příprava tohoto vynikajícího vánočního cukroví je jednoduchá, z talíře ale zmizí mezi prvními
Recept na medovníkové kuličky: Příprava tohoto vynikajícího vánočního cukroví je jednoduchá, z talíře ale zmizí mezi prvními Chystáte se opět po roce, že se v nejbližších dnech pustíte do pečení vánočního cukroví? Vedle lineckého, perníčků a vanilkových rohlíčků určitě vyzkoušejte také výborné medovníkové kuličky. Toto vánoční cukroví chutná podobně jako oblíbený medovník nebo Marlenka a zaručeně se po něm během svátků zapráší.
Článek
Raw vánoční cukroví: Vyzkoušejte nepečené a zdravé kuličky
Raw vánoční cukroví: Vyzkoušejte nepečené a zdravé kuličky Trendem posledních let je bezkonkurečně raw vánoční cukroví. Jestli si chcete o letošních svátcích pochutnat na něčem sladkém a zároveň zdravém, připravte si raw nepečené kuličky. Nenajdete v nich bílou mouku, rafinovaný cukr ani ztužené tuky. Naopak vás mile překvapí svou báječnou chutí.