Kategorie Nutella

Článek
Domácí nutella se vám rozplyne na jazyku. Vyzkoušejte recept s lískovými oříšky i veganskou verzi bez ořechů
Domácí nutella se vám rozplyne na jazyku. Vyzkoušejte recept s lískovými oříšky i veganskou verzi bez ořechů Můžete se utlouct po lískooříškové nutelle? Dobrou zprávou je, že když vám dojde, nemusíte hned běžet do obchodu. Vyrobte si ji doma z několika základních ingrediencí. Výroba domácí nutelly vám zabere několik minut, ale výsledek bude nad očekávání dobrý. Přinášíme vám hned dva recepty na domácí nutellu, z nichž jeden je zcela bez ořechů.
Článek
Vytvořte si domácí Ferrero Rocher. Jiné už chtít nebudete
Vytvořte si domácí Ferrero Rocher. Jiné už chtít nebudete Neznáme nikoho, kdo by nemiloval tuto luxusní pochoutku. Bohužel, její cena v obchodě není taková, abychom si mohli dovolit mlsat ji každý den. Nezoufejte a vytvořte si za pár kaček své vlastní domácí Ferrero.
Článek
Otevírá se první Nutella bar!
Otevírá se první Nutella bar! Milovníci Nutell, teď můžete zamířit do New Yorku, kde je otevřen první Nutella bar na světe! Najdete zde mnoho sladkých pokrmů i receptů s Nutellou.
Článek
Udělejte si vlastní domácí Nutellu
Udělejte si vlastní domácí Nutellu Nutella je často označována jako jakýsi Olymp mezi sladkostmi a neexistuje snad nikdo, kdo by jí neměl rád. Jen kdyby nebyla tak drahá. My pro vás máme tip, jak si vyrobit domácí poctivou Nutellu, na které si pochutnáte stejně jako na té kupované a navíc ještě něco ušetříte. Nebojte se, nic složitého na tom není!
Článek
Nepečené řezy s Nutellou
Nepečené řezy s Nutellou Jestli máte chuť na nějakou dobrotu, vyzkoušejte tyto snadné nepečené řezy. Jejich tajnou ingrediencí je Nutella a to je samo o sobě zárukou perfektní chuti. Tak hurá do toho.